Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 lipca 2018, 09:49

autor: Czarny Wilk

Drugi sezon Castlevanii od Netfliksa w październiku

Na oficjalnym koncie marki Castlevania w serwisie Twitter pojawiła się data premiery drugiego sezonu animowanej adaptacji popularnej serii gier komputerowych. Opublikowano również nowe grafiki z niewyemitowanych jeszcze odcinków.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, drugi sezon animowanej adaptacji gier wideo z serii Castlevania nie pojawił się na Netfliksie w marcu. Fani musieli uzbroić się w cierpliwość, nie znając nawet przybliżonej daty premiery nowych odcinków produkcji. Na szczęście milczenie zostało w końcu przerwane i dowiedzieliśmy się, że serialowa Castlevania powróci jeszcze przed tegorocznym Halloween.

Serialowi nie można odmówić klimatycznej kolorystyki. - Drugi sezon Castlevanii od Netfliksa w październiku - wiadomość - 2018-07-06
Serialowi nie można odmówić klimatycznej kolorystyki.

Na oficjalnym koncie serii w serwisie Twitter pojawiła się krótka informacja, z której wynika, że animowana Castlevania powróci na Netfliksa 26 października 2018 roku. Przy okazji podzielono się również dwoma obrazkami z nowych odcinków – możecie podziwiać je w tej wiadomości.

Castlevanię wyreżyserował Sam Deats na podstawie scenariusza cenionego scenarzysty komiksowego Warrena Ellisa (Red, Moon Knight, Transmetropolitan, The Authority). Produkcja skupia się na losach łowcy potworów Trevora Belmonta, który staje naprzeciw siłom ciemności dowodzonym przez Drakulę. Drugi sezon Castlevanii składać się będzie z ośmiu odcinków. Przed miesiącem dowiedzieliśmy się, że Netflix zamówił również trzeci sezon animacji.

Drugi sezon Castlevanii od Netfliksa w październiku - ilustracja #2