Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2010, 12:14

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Drugi odcinek programu Gry Darmowe

Jeżeli przypadł Wam do gustu premierowy odcinek „Gier Darmowych” – nowego programu cyklicznego, prezentującego najciekawsze produkcje, które można znaleźć pod adresem http://darmowe.gry-online.pl/ – to mamy dla Was świetną wiadomość.

Jeżeli przypadł Wam do gustu premierowy odcinek „Gier Darmowych” – nowego programu cyklicznego, prezentującego najciekawsze produkcje, które można znaleźć pod adresem https://darmowe.gry-online.pl/ – to mamy dla Was świetną wiadomość. Dagmara Sitek, dbająca o to, by dział gier darmowych spełniał wszystkie oczekiwania użytkowników gry-online.pl, przygotowała dla Was drugie wydanie programu!

W nowym odcinku „Gier Darmowych” Dagmara snuje opowieść m.in. o świąteczno-noworocznej taktyce w Khan Wars, grze, która od pewnego czasu dostępna jest w mocno usprawnionej wersji 3.0. Za jej sprawą dowiecie się, co należy zrobić, by być dobrym w grach komputerowych. Choć wiemy, że większość z Was woli grać złymi charakterami, to jednak liczymy na to, że rodzinna atmosfera minionych już Świąt Bożego Narodzenia wzbudziła w Was na tyle pozytywne emocje, by pozwolić Wam spróbować czegoś nowego :-).

Drugi odcinek programu Gry Darmowe - ilustracja #1

Wraz z debiutem drugiego odcinka „Gier Darmowych” użytkownicy gry-online.pl otrzymują również możliwość wzięcia udziału w trzech ciekawych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. W pierwszym z nich zadaniem uczestników jest dopisanie najbardziej epickiego komentarza pod filmem (do wygrania egzemplarz gry World of WarCraft: Cataclysm).

Drugi konkurs przypadnie z pewnością do gustu użytkownikom przeczesującym serwis gry-online.pl w poszukiwaniu nowych materiałów. Atutem jest w nim refleks – nagrodę w postaci manierki i plakatu z gry Halo: Reach otrzyma osoba, która jako pierwsza wstawi komentarz pod filmem.

Ostatnia zabawa dedykowana jest początkującym poetom. Jej zwycięzcami ogłoszeni zostaną bowiem autorzy najzabawniejszych wierszyków świątecznych lub noworocznych, nawiązujących do programu „Gry Darmowe”. Nagrody w postaci stylowych pendrive’ów firmy Zana Design otrzymają trzy osoby, które zdaniem Dagmary wykażą się największych kunsztem. Linki do konkursów, wraz z ich krótkimi opisami, znajdziecie w pierwszym komentarzu do drugiego odcinka programu „Gry Darmowe”.

Jednym z głównych atutów „Gier Darmowych” jest unikalna konwencja, w oparciu o którą powstawać będą kolejne odcinki programu. Każdy z nich będzie poruszać konkretną tematykę gier darmowych, przybliżając w zabawny sposób wybrane zagadnienie. Dzięki programowi poznacie najlepsze darmowe gry komputerowe. A musicie wiedzieć, że jest z czego wybierać.