Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 października 2012, 12:00

autor: Maciej Jałowiec

Drugi etap konkursu Chipicao dobiega końca

Przypominamy o trwającym właśnie konkursie komiksowym związanym z rogalikami Chipicao, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 3 Slim. Jury wybrało już dziesięć prac, które zakwalifikowały się do drugiego etapu zabawy. Teraz w Waszych rękach leżą losy konkursu, bowiem to Wy w drodze głosowania wybieracie komiks, którego autor otrzyma w nagrodę wspomnianą konsolę!

Na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej chipicao.gry-online.pl znajdziecie dziesięć wybranych przez jury prac, na które można głosować po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie GRY-OnLine. Nagroda, w postaci konsoli PlayStation 3 Slim z dyskiem o pojemności 160 GB, trafi do tego uczestnika zabawy, którego praca uzyska najwięcej głosów. Aby zobaczyć wszystkie prace jakie zostały zgłoszone do udziału w konkursie, zachęcamy do odwiedzania specjalnego wątku na forum dyskusyjnym.

Drugi etap konkursu Chipicao dobiega końca - ilustracja #1

Głosowanie trwa do 21 października włącznie, zatem na oddanie swojego głosu zostało tylko kilka dni. Gorąco zachęcamy do wejścia na stronę chipicao.gry-online.pl i wzięcia udziału w zabawie!