Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2022, 19:06

Dragon Age 4 to oficjalnie Dragon Age: Dreadwolf

W końcu poznaliśmy tytuł nowej odsłony Dragon Age. Dreadwolf nabiera kształtów, lecz nadal nie ujawniono daty premiery gry.

O tym, że Dragon Age 4 powstaje, wiemy od kilku lat. Niestety przez cały ten czas otrzymaliśmy niewiele konkretnych informacji na temat gry.

BioWare postanowiło jednak podzielić się z nami przynajmniej tytułem produkcji. Czwarta odsłona serii będzie nosić nazwę Dragon Age: Dreadwolf.

Tytuł i niewiele więcej

Oczywiście ogłoszenie BioWare może być sporym zawodem dla fanów, którzy oczekiwali pełnoprawnego zwiastuna lub daty premiery gry.

Niestety przyjdzie nam na nie jeszcze poczekać. Według Jeffa Grubba (via VGC), twórcy nadal mają przed sobą dużo pracy.

Mimo że produkcja postępuje w dobrym kierunku, dziennikarz stwierdził, że gra zadebiutuje na rynku najprawdopodobniej dopiero pod koniec 2023 roku.

BioWare nie ma więc na razie czego pokazywać. Dragon Age: Dreadwolf nadal może znajdować się w stanie, który nie pozwala na jego prezentację graczom.

Mimo to studio zapowiedziało we wpisie na swoim blogu, że w niedalekiej przyszłości – przed końcem bieżącego roku – możemy spodziewać się ujawnienia kolejnych informacji na temat gry. Być może zaspokoją one ciekawość fanów.

Pozostaje mieć nadzieję, że przerwa pomiędzy ujawnieniem tytułu a publikacją pełnoprawnego zwiastuna nie będzie zbyt długa.

  1. Dragon Age 4 – oficjalna strona

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej

E3 2021