Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2012, 12:21

autor: moir

Dota 2 z nowym rekordem i świątecznymi aktualizacjami

Dota 2 poprawiła swój rekord sprzed kilku dni, w miniony weekend osiągając próg 200 tysięcy graczy online. 19 grudnia firma Valve opublikowała najnowsze świąteczne uaktualnienie do gry, zawierające nowy tryb rozgrywki oraz sporo poprawek dotyczących istniejącej już mechaniki.

W najnowszej odsłonie Dota 2 do naszej dyspozycji jest już 95 bohaterów. - Dota 2 z nowym rekordem i świątecznymi aktualizacjami - wiadomość - 2012-12-20
W najnowszej odsłonie Dota 2 do naszej dyspozycji jest już 95 bohaterów.

Fani Dota 2, sztandarowej produkcji firmy Valve, nie zdążyli jeszcze dobrze nacieszyć się ustanowionym niedawno wynikiem, a już został on pobity. W miniony weekend (15-16 grudnia) liczba aktywnych jednocześnie użytkowników bawiących się najnowszym hitem amerykańskiego giganta przekroczyła 200 tysięcy.

Dota 2 nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa. Entuzjaści gry spodziewają się poprawić rekord jeszcze przed końcem tego roku, a pomóc im w tym może nadchodzący okres świąteczny oraz przygotowane przez twórców okolicznościowe aktualizacje.

W najnowszej aktualizacji Dota 2 świąteczny nastrój jest jak najbardziej na miejscu – każdy wygrywa. - Dota 2 z nowym rekordem i świątecznymi aktualizacjami - wiadomość - 2012-12-20
W najnowszej aktualizacji Dota 2 świąteczny nastrój jest jak najbardziej na miejscu – każdy wygrywa.

Zatytułowane The Greeviling uaktualnienie zawiera, prócz nieco bardziej odpowiedniej na tę porę roku zaśnieżonej wersji mapy, całkowicie nowy tryb rozgrywki. Graczom przyjdzie wcielić się w jedną z 18 dostępnych odmian Greevilów, z których każda oprócz wyglądu różni się od innych statystykami oraz dostępnymi umiejętnościami. Wygrywa ta strona, która pierwsza pokona 11 grupek neutralnych potworów pojawiających się losowo na mapie, choć tak naprawdę przegranym nie jest nikt – po zakończeniu partii każdy gracz zostaje obdarowany prezentem zawierającym losowy przedmiot z dostępnego w grze sklepiku.

Przy okazji świątecznej aktualizacji twórcy gry wprowadzili także szereg poprawek w mechanice gry związanych z umiejętnościami i statystykami dostępnych bohaterów. Imponująca lista zmian objęła aż 35 postaci oraz kilka z dostępnych przedmiotów.

  1. Szczegółowa lista zmian zawartych w aktualizacji z 19 grudnia
  2. Oficjalna strona internetowa gry Dota 2

Uzbrojona w nowe magnesy na graczy Dota 2 niewątpliwie gotowa jest na bicie kolejnych rekordów popularności. Pozostaje czekać na następne doniesienia o sukcesach najmłodszego dziecka Valve.

Dota 2 z nowym rekordem i świątecznymi aktualizacjami - ilustracja #3Dota 2 to samodzielna kontynuacja popularnego moda do gry Warcraft III zatytułowanego Defense of the Ancients. Podczas rozgrywki, w której udział może wziąć do 10 graczy, wcielamy się w jednego z licznych bohaterów, by wraz z naszymi sojusznikami pokonać przeciwników i zniszczyć ich bazę. Odnoszący spektakularne sukcesy i cieszący się przychylnością graczy tryb zainteresował wielu twórców, tym samym dając początek takim tytułom jak League of Legends czy Heroes of Newerth. Gra nieustannie pozostaje w fazie beta testów, a jej oficjalna premiera na platformie PC zapowiadana jest na 2013 rok.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dota 2

Dota 2