Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2022, 16:50

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Dodatki do Dying Light za darmo; ulepszenie do edycji Enhanced dla każdego

Gracze posiadający podstawową wersję Dying Light od teraz mogą za darmo ulepszyć ją do Edycji rozszerzonej i otrzymać bezpłatnie kilka DLC, w tym wielkie rozszerzenie The Following.

Dobra wiadomość dla fanów Dying Light. Od dzisiaj każdy, kto w swojej kolekcji posiada pierwszą część, będzie mógł za darmo ją ulepszyć do Edycji rozszerzonej (ang. Enhanced Edition). Dzięki temu otrzymacie bezpłatny dostęp do niektórych dodatków, w tym rozszerzenia The Following. Twórcy nie sprecyzowali tej kwestii, ale można przyjąć, że oferta dotyczy graczy zarówno pecetowych, jak i konsolowych.

Darmowa zawartość

W ramach ulepszenia na graczy czeka pięć darmowych DLC:

  1. wspomniane rozszerzenie The Following (zawierające nową historię, mapę, pojazdy etc.),
  2. dodatek Horda Bozaka,
  3. pakiet skórek Crash Test Skin,
  4. zestaw Ultimate Survivor,
  5. DLC Cuisine & Cargo.

Jak otrzymać ulepszenie?

Aby uzyskać dostęp do darmowych DLC, wystarczy, że włączycie Dying Light, w menu wybierzecie opcję „Dodatki DLC”, a następnie pobierzecie całą zawartość.

Edycja rozszerzona Dying Light otrzymała również aktualizację 1.49, która wprowadza do gry specjalne wydarzenie „Tolga i Fatin”, związane z dwójką inżynierów.

Ponadto DLC Hellraid także zostało zaktualizowane (już po raz ostatni). Update m.in. dodał strzelbę Deathbringer oraz poprawił zbrojownię. Równolegle studio Techland usprawniło obecny w podstawowym Dying Light tryb Be the Zombie, o czym dokładnie przeczytacie tutaj.