Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 września 2023, 17:44

Do pracy, gier czy relaksu. Te słuchawki z aktywną redukcją szumów to strzał w dziesiątkę

W Media Markt w historycznie niskiej cenie nabędziecie obecnie słuchawki BOSE QuietComfort 45. Jest to więc dobra okazja na zakup.

Źródło fot. Bose
i

W Media Markt w bardzo dobrej cenie nabędziecie BOSE QuietComfort 45, czyli bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów. Zapłacicie za nie jedynie 899 zł. Jest to historycznie niska cena za ten produkt, więc warto pomyśleć nad zakupem.

BOSE QuietComfort 45 w Media Markt

Słuchawki te gwarantują wysoką jakość dźwięku niezależnie od panujących warunków. Zostały one bowiem wyposażone w dwa tryby redukcji hałasu:

  1. Quiet zapewniający pełne wyciszenie dźwięków z otoczenia;
  2. Aware, który pozwala na wyraźne słyszenie dźwięków z zewnątrz.

Dodatkowo mają one również system filtrujący szumy, który izoluje nasz głos. Dzięki temu podczas rozmów telefonicznych jesteśmy dobrze słyszalni.

Oczywiście BOSE QuietComfort 45 zapewniają również wysoką wygodę użytkowania. Są wyjątkowo lekkie i wykonane z miękkich materiałów. Dzięki temu noszenie ich nie będzie męczyć. Dodatkowo są w stanie działać nawet przez 24 godziny na jednym ładowaniu. W zestawie otrzymacie też pokrowiec, w którym można bez problemu schować słuchawki.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej