Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2018, 20:58

autor: Vergil

Operacja Specjalna 2 zmierza do Ghost Recon Wildlands

Jeszcze w tym miesiącu gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands doczeka się następnej darmowej aktualizacji. Operacja Specjalna 2 przyniesie nowy tryb gry, świeżą misję dla trybu PvE, kolejne mapy dla modułu PvP czy choćby dodatkowe klasy postaci.

Firma Ubisoft kontynuuje rozpoczęty w kwietniu drugi rok wsparcia dla gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Następna darmowa aktualizacja, czyli Operacja Specjalna 2, zadebiutuje 24 lipca. Poniżej znajdziecie zwiastun oraz garść konkretów na temat zawartości przygotowanej przez francuskiego wydawcę.

Zacznijmy od tego, że twórcy obiecują „mocny temat przewodni” i nową misję dla trybu PvE, aczkolwiek w chwili, w której są pisane te słowa, nie ujawniono jeszcze szczegółów na ten temat. Poza tym Operacja Specjalna 2 wprowadzi tak zwany Tryb Ducha, zaprojektowany z myślą o zaprawionych w bojach graczach. W trakcie zabawy w tym trybie nasz żołnierz będzie mógł dzierżyć tylko jedną broń główną, którą wymieni wyłącznie w trakcie przeszukiwania ciał pokonanych adwersarzy lub uzupełniania amunicji. Oprócz tego autorzy utrudnią przeładowywanie – odrzucając magazynek, trzeba będzie liczyć się z utratą pozostawionych w nim naboi. Pojawi się tam również „przyjacielski ogień”, co jest o tyle istotne, że śmierć w tym trybie będzie mieć charakter permanentny (niezależnie od wybranego poziomu trudności).

Tryb Ducha będzie doświadczeniem dla zaprawionych w bojach graczy, którym niestraszna jest wizja permanentnej śmierci. - Operacja Specjalna 2 zmierza do Ghost Recon Wildlands - wiadomość - 2018-07-20
Tryb Ducha będzie doświadczeniem dla zaprawionych w bojach graczy, którym niestraszna jest wizja permanentnej śmierci.

Operacja Specjalna 2 pozwoli także na przeżycie samotnej przeprawy z prawdziwego zdarzenia, dzięki możliwości usunięcia z gry kompanów kontrolowanych przez SI. Ponadto aktualizacja przyniesie dwie nowe mapy (zaśnieżoną Checkpoint dla trybu Elimination oraz przemysłową Factory dla modułu Sabotage), ekran zwycięstwa, specjalny tryb obserwatora (wprowadzający nowe sposoby na oglądanie lub prezentację rozgrywki, z „wolną” kamerą na czele), a także wyzwania dzienne stanowiące okazję do zdobycia dodatkowych kredytów Prestiżu.

Zresztą ekonomia tego ostatniego zostanie przebudowana, dzięki czemu kredyty kupimy nie tylko w Ghost War, lecz także w trakcie kampanii fabularnej; pozyskane w ten sposób środki wydamy tak na klasy postaci, jak i na skrzynie Prestiżu wypełnione pakietami uzbrojenia i przedmiotami ze sklepu. Poza tym w skrzyniach bitewnych pojawi się ponad sto nowych przedmiotów; ich lista ma obejmować gesty, głosy, pojazdy oraz broń.

Zestawienie zamykają dwie nowe klasy postaci, które wraz z Trybem Ducha i nowymi klasami postaci będą dostępne przez tydzień od premiery aktualizacji jedynie dla posiadaczy przepustki Year 2 Pass (zawierającej również pakiet wyposażenia Splinter Cell i osiem skrzyń bitewnych).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  2. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko
  3. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands