Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2023, 18:16

Nie tylko Szwajcaria - zobacz, jak w ETS2 wyładnieje kolejne znane miasto

Kolejne miasto w ETS2 doczeka się odświeżenia. SCS Software zapowiedziało, że drugie życie otrzyma Frankfurt nad Menem.

Źródło fot. SCS Software
i

Nie tylko Szwajcaria otrzyma drugie życie. Studio SCS Software zapowiedziało graficzne odświeżenie kolejnego miasta w Euro Truck Simulatorze 2. Tym razem padło na jeszcze jedną niemiecką aglomerację – Frankfurt nad Menem. Jej nowe wcielenie możecie zobaczyć na filmie w poniższym tweecie.

Standardowo odświeżona wersja lokacji będzie bezpłatna i pojawi się w grze wraz z jedną z nadchodzących aktualizacji. Nie doprecyzowano jednak, z którą z nich – czy z najbliższą, czy też późniejszą. Pozostaje nam więc czekać na szczegółowe informacje.

We wpisie na oficjalnym blogu studia deweloperzy zdradzili nam najważniejsze nowości, jakie znajdziemy w odświeżonym Frankfurcie.

  1. Układ drogowy istniejącego terenu miasta pozostanie niezmieniony. Wyjątkiem jest tutaj jedynie skrzyżowanie, której pojawi się w północnej części metropolii i połączy ją z Autobahn 5.
  2. Dodane zostaną nowe obszary – w tym fragment tutejszej strefy przemysłowej oraz okolice lotniska.
  3. W mieście pojawią się kolejne firmy, w których będziemy mogli wziąć zlecenia.

Oczywiście nie zabrakło również screenów ukazujących, jak prezentować się będzie Frankfurt. Część z nich możecie obejrzeć poniżej.

Nie tylko Szwajcaria - zobacz, jak w ETS2 wyładnieje kolejne znane miasto - ilustracja #1

SCS Software

Nie tylko Szwajcaria - zobacz, jak w ETS2 wyładnieje kolejne znane miasto - ilustracja #2

SCS Software

Nie tylko Szwajcaria - zobacz, jak w ETS2 wyładnieje kolejne znane miasto - ilustracja #3

SCS Software

Jak już wspomniałam na początku tej wiadomości, w ETS2 czeka nas jeszcze jeden lifting graficzny. Ten projekt jest jednak bardziej ambitny i obejmuje całą Szwajcarię. Szczegóły na ten temat znajdziecie w jednej z naszych poprzednich wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej