Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2021, 18:13

Męskie spódnice w The Sims 4; nowe DLC Modern Menswear

Zapowiedziano kolekcję Modern Menswear do The Sims 4, która ma dodać męskie ubrania. Na udostępnionych screenach widzimy między innymi swetry i spódnice.

Mężczyźni w The Sims 4 od zawsze są gdzieś na drugim planie – w kolejnych DLC otrzymują oni zazwyczaj mniej ubrań niż kobiety. EA postanowiło więc wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić ten stan rzeczy. Wczoraj zapowiedziana została kolekcja mody męskiej Modern Menswear, która powstaje we współpracy z projektantem Stefanem Cooke’em. Realizacja mija się jednak z oczekiwaniami fanów.

Jak widać na załączonych poniżej screenach, stroje zawarte w DLC nie wyglądają na codzienną męską odzież. Mamy tutaj niebieski (prawdopodobnie dżinsowy) garnitur, tuniki, swetry i męskie spódniczki.

DLC Modern Menswear do The Sims 4 doda spódnice dla mężczyzn od znanego projektanta - ilustracja #1
DLC Modern Menswear do The Sims 4 doda spódnice dla mężczyzn od znanego projektanta - ilustracja #2
DLC Modern Menswear do The Sims 4 doda spódnice dla mężczyzn od znanego projektanta - ilustracja #3

Społeczność skupiona wokół The Sims 4 wyraziła swoją dezaprobatę. Widać to między innymi na Reddiciegracze stwierdzili, że nie są to męskie stroje, jakich oczekiwali. Nie wyglądają one bowiem na coś, co mógłby nosić przeciętny współczesny mężczyzna, i są, kolokwialnie mówiąc, brzydkie. Dodatkowo część z nich za bardzo przypomina rzeczy, które już w grze występują.

Oczywiście jakość wykonania i same stroje są kwestią gustu. Jednak patrząc na ogólny odbiór, widać, że ekscentryczne ubrania od projektanta nie były dobrym ruchem. Ostatecznie kolekcja zadebiutuje 2 grudnia i prawdopodobnie wtedy przekonamy się, jak wygląda całość.

  1. The Sims 4 – poradnik do gry
  2. Maxis Studios – strona oficjalna
  3. The Sims 4 – strona oficjalna