Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 5 lipca 2019, 10:33

autor: Froozyy

Disney ujawnił nową Małą Syrenkę

Halle Bailey, aktorka i piosenkarka znana z serialu Grown-ish, wcieli się w Arielkę w aktorskiej adaptacji disneyowskiego hitu Mała Syrenka.

W Arielkę wcieli się Halle Bailey. - Disney ujawnił nową Małą Syrenkę - wiadomość - 2019-07-05
W Arielkę wcieli się Halle Bailey.

Disney ogłosił, kto wcieli się w Arielkę w ich nadchodzącej adaptacji filmowej Małej Syrenki, a będzie to aktorka oraz piosenkarka R&B Halle Bailey. Za produkcję odpowiada Rob Marshall, który dla Disneya nakręcił już takie filmy jak Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach czy Merry Poppins powraca. Wypowiadając się na temat samej aktorki stwierdził, że posiada ona kombinację młodzieńczej pasji, zapału oraz przepięknego głosu. Jej możliwości możecie zobaczyć na kanale YouTube, na którym śpiewa wraz ze swoją siostrą.

Aktorska adaptacja będzie zawierała oryginalne piosenki z animacji z 1989 roku, lecz nie zabraknie też nowych utworów skomponowanych przez Alana Menkena oraz Lina-Manuela Mirandę. Film opowie również tę samą historię syrenki Ariel, która uratowała życie księcia Eryka i aby go ponownie zobaczyć, zgodziła się oddać swój głos podwodnej wiedźmie w zamian za parę nóg.

Do Bailey mają dołączyć takie gwiazdy jak Jacob Trembley (wcieli się w rybkę Florka), Awkwafina (mewa Blagier) oraz Mellisa McCarthy (morska czarownica Urszula). Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, wiemy tylko, że zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.