filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 czerwca 2024, 09:19

Disney chce powrotu Wodogrzmotów Małych. Trwają rozmowy z twórcą oryginału

Wodogrzmoty Małe powrócą? Disney prowadzi rozmowy z twórcą serialu, by przywrócić go po latach.

Źródło fot. Wodogrzmoty Małe, Alex Hirsch, Disney Television Animation, 2012
i

Wodogrzmoty Małe to serial animowany Disneya, który zadebiutował w 2012 roku i po dwóch sezonach zakończył się w 2016 roku. Produkcja była sporym hitem, a jej finał przyciągnął przed ekrany aż 2,9 mln widzów, co było rekordowym wynikiem w historii stacji Disney XD, gdzie seria była emitowana.

Wodogrzmoty Małe zakończyły się po 41 odcinkach, co, jak przekonywał Alex Hirsch, twórca serialu, było jego decyzją. Zaplanował tę produkcję jako historię o „jednych epickich wakacjach” i nie chciał przeciągać jej w nieskończoność, jak jest to robione z niektórymi seriami. Miał opracowany dla Wodogrzmotów Małych początek, rozwinięcie i zakończenie, i tego planu się trzymał. Czy w takim razie byłby zainteresowany powrotem do tego tytułu?

Meredith Roberts, wiceprezes ds. animacji telewizyjnych i marek telewizyjnych Disneya, w rozmowie z The Direct zdradziła, że są zainteresowani przywróceniem Wodogrzmotów Małych i trwają rozmowy z Hirschem na temat jego powrotu.

Wiesz, prowadzimy rozmowy z Alexem. Ma zamiar opublikować książkę z Disneyem na temat swojego projektu. Robimy też kilka filmów krótkometrażowych. Więc nigdy nie mów nigdy.

Serial Wodogrzmoty Małe przedstawia przygody bliźniaków, Dippera i Mabel Pinesów, którzy spędzają letnie wakacje ze swoim wujkiem Stanem w Gravity Falls. Okazuje się, że w tym tajemniczym mieście mają miejsce najróżniejsze nadprzyrodzone incydenty, które wciągają rodzeństwo, decydujące się rozwiązać zagadki miasteczka.

Wodogrzmoty Małe możecie obejrzeć na Disney+. I dajcie znać, co myślicie o pomyśle przywrócenia go.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej