Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2022, 19:17

Dwa z najlepszych izometrycznych RPG ostatnich lat po 36 zł na GOG

Przez najbliższy tydzień na GOG.com trwa wyprzedaż gier izometrycznych. W niższych cenach zakupicie między innymi dwie świetne pozycje – Disco Elysium i Pillars of Eternity 2.

Źródło fot. ZA/UM
i

Na GOG.com trwa wyprzedaż gier izometrycznych, na której obniżkami objęto szereg produkcji. Wśród nich znajdziemy dwóch bardzo dobrych przedstawicieli gatunku RPG – Disco Elysium i Pillars of Eternity II – w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Akcja potrwa do 12 grudnia do godziny 15:00 naszego czasu.

Wyprzedaż gier izometrycznych na GOG.com

Disco Elysium: The Final Cut za 35,79 zł

Disco Elysium to dość nietypowa gra RPG osadzona w fikcyjnym świecie inspirowanym Ziemią w pierwszej połowie XX wieku. Fabuła skupia się na linczu popełnionym w biednej dzielnicy nadmorskiego miasta Revachol. Wcielamy się w przydzielonego do tej sprawy policjanta. Problemem jest to, że dzień przed rozpoczęciem dochodzenia upił się on do tego stopnia, iż zapomniał, kim jest. Od naszych decyzji zależy nie tylko przebieg śledztwa, ale również losy protagonisty.

Jeśli zdecydujecie się na zakup produkcji, to musicie być przygotowani na masę tekstu do czytania (lub słuchania), na szczęście dostępnego w polskiej wersji językowej. Disco Elysium nie zawiera nawet typowej mechaniki walki. Wszystko bowiem rozgrywane jest za pośrednictwem okien dialogowych i rzutów kośćmi.

Disco Elysium - The Final Cut na GOG.com

Pillars of Eternity 2 za 36 zł

Pillars of Eternity II: Deadfire to klasyczna izometryczna gra RPG będąca kontynuacją produkcji z 2015 roku. Uznany za martwego bóg światła i odrodzenia Eothas powraca do życia, niszcząc przy tym twierdzę należącą do protagonisty zwanego Widzącym. Bohaterowi udaje się przetrwać dzięki interwencji innych członków panteonu. Musi on jednak spłacić swój dług, w tym celu ma przywrócić równowagę między światami bogów i śmiertelników.

Pillars of Eternity 2 na GOG.com

Izometryczne gry na GOG.com – inne oferty

  1. Torment: Tides of Numenera (polski) – 31,29 zł (-75%)
  2. Train Valley 2 (polski) – 21,59 zł (-60%)
  3. Wasteland 3 (polski) – 47,19 zł (-67%)
  4. Wasteland Remastered (polski) – 5,99 zł (-89%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej