Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2023, 20:01

autor: Adam Celarek

Czekając na nowe WRC, możesz zgarnąć świetne poprzednie rajdy Codemasters za 14,39 zł

W oczekiwaniu na nadchodzącą grę WRC studia Codemasters fani cyfrowych rajdów mogą zainteresować się kilkuletnim DiRT Rally 2.0, dostępnym obecnie w atrakcyjnej cenie 14,39 zł.

Źródło fot. Codemasters
i

Do premiery wypatrywanego przez wielu EA Sports WRC pozostało nieco ponad półtora miesiąca. By uprzyjemnić sobie oczekiwanie na nowy tytuł od Codemasters, warto zainteresować się poprzednią grą studia. Zwłaszcza, że DiRT Rally 2.0 dostępne jest obecnie w rekordowo niskiej cenie na Steamie.

Udany symulator rajdów

DiRT Rally 2.0 zadebiutowało w lutym 2019 roku i zyskało sympatię fanów wirtualnych rajdów samochodowych. Weterani gatunku ze studia Codemasters dostarczyli graczom satysfakcjonującą rozgrywkę, która przełożyła się na 87% pozytywnych ocen na platformie Steam.

W podstawowej wersji gry do dyspozycji graczy oddanych zostało ponad 50 licencjonowanych pojazdów, którymi ścigać mogą się na zróżnicowanych trasach – zarówno rajdowych (w tym w Polsce), jak i rallycrossowych.

Zaimplementowany w produkcji realistyczny model jazdy powinien zadowolić fanów symulacji, tym bardziej że towarzyszy mu zaawansowany system zniszczeń.

Dostępne w DiRT Rally 2.0 tryby pozwalają zarówno na singlową zabawę w ramach kariery czy pojedynczych wyścigów, jak i na rywalizację z innymi graczami w rozbudowanym module sieciowym.

Produkcja dostępna jest obecnie w rekordowo niskiej cenie 14,39 zł za podstawową wersję gry. Warto zaznaczyć, że to dopiero drugi raz, gdy DiRT Rally 2.0 oferowany jest w tak dużej przecenie (poprzedni taki przypadek miał miejsce w czerwcu tego roku).

Z oferty skorzystać możecie, klikając poniższy przycisk. Oferta ważna jest do 25 września do godziny 19:00.

DiRT Rally 2.0 za 14,39 zł na Steam

Gracze, którzy mają zamiar spędzić z grą nieco więcej czasu, mogą zainteresować się również wersją GOTY dostępną w cenie 28,59 zł. Na pakiet ten poza samą grą składają się dodatki zawarte w pakietach czterech sezonów. DLC wprowadzają szereg nowych pojazdów oraz tras.

Czekając na nowe WRC, możesz zgarnąć świetne poprzednie rajdy Codemasters za 14,39 zł - ilustracja #1

Źródło: Codemasters

Czekając na nowe WRC, możesz zgarnąć świetne poprzednie rajdy Codemasters za 14,39 zł - ilustracja #2

Źródło: Codemasters