Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2015, 15:20

autor: Meehow

Digital Dragons 2015 – szczegóły konkursu Indie Showcase

Podczas tegorocznej imprezy Digital Dragons ponownie odbędzie się konkurs na najlepszą produkcję niezależną – Indie Showcase. Swoje produkcje można zgłaszać już teraz, a termin ostateczny upływa 15 kwietnia.

Digital Dragons 2015 - Digital Dragons 2015 – szczegóły konkursu Indie Showcase - wiadomość - 2015-03-04
Digital Dragons 2015

Podczas tegorocznej imprezy branżowej Digital Dragons 2015 na krakowskim Kazimierzu, odbędzie się ponownie konkurs na najlepszą grę niezależną – Indie Showcase. Jest to szansa dla deweloperów na zaprezentowanie swojego dzieła szerszej widowni oraz profesjonalnemu jury i innym ludziom branży. Zgłoszenia przyjmowane są już teraz na oficjalnej stronie internetowej Digital Dragons w zakładce Indie Showcase. Ostateczny termin upływa 15 kwietnia, natomiast weryfikacja zgłoszonych projektów nastąpi do 22 kwietnia. Wśród nagród znajduje się kampania reklamowa zwycięskiego „indyka” na łamach serwisów partnerskich, m.in. GRY-Online.pl. Do rejestracji w konkursie uprawnia dowolny bilet wstępu na DD 2015. Uczestnicy mogą liczyć także na lunch zapewniony przez sponsora, firmę Ganymede. Szczegóły dotyczące cen wejściówek, jak również lokalizacji dostępne są pod tym adresem.

W ubiegłorocznej edycji Indie Showcase o tytuł najlepszej produkcji niezależnej rywalizowało 40 tytułów na różne platformy sprzętowe. Z konkurencji zwycięsko wyszedł rodzimy Timberman aurostwa studia Digital Melody, który może się pochwalić liczbą pobrań w wysokości 15 milionów. W jury natomiast pojawiły się takie osobistości, jak Maciej Miąsik (Pixel Crow), Marek Ziemak (11 bit studios) i Andy Touch (Unity Technologies).

Digital Dragons 2015 odbędzie się między 21 i 22 maja na terenie Starej Zajezdni i Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Organizatorem imprezy jest Krakowski Park Technologiczny.