Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2022, 18:16

Diablo Immortal podbija świat

Diablo Immortal święci triumfy na smartfonach. Grę pobrały miliony użytkowników, co umocniło pozycję tytułu na szczytach list popularności.

W SKRÓCIE:
  • Diablo Immortal cieszy się olbrzymią popularnością.
  • Jest to najczęściej pobierana produkcja w App Store w ponad 40 rejonach świata.
  • Podobnie sytuacja wygląda w przypadku list popularności Google Play.

Zgodnie z przewidywaniami, premiera Diablo Immortal okazała się dużym wydarzeniem. Siła marki jest na tyle znaczna, że przekłada się również na produkcje stworzone z myślą o rynku mobilnym.

Tytuł cieszy się olbrzymią popularnością i zajmuje najwyższe pozycje na listach popularności w wielu krajach.

Diablo podbija smartfony

Tego, że Diablo Immortal będzie bardzo głośną premierą, mogliśmy spodziewać się od dawna. O potędze marki świadczył chociażby fakt, że przedpremierowych rejestracji dokonało ponad 35 milionów graczy.

Przełożyło się to także na wyniki po debiucie gry. Aktualnie tytuł zajmuje czołową pozycję w App Store w ponad 40 rejonach świata. Tyczy się to także jednego z najważniejszych rynków, amerykańskiego.

Podobny trend można zauważyć również w sklepie Google Play. Na Androidzie Diablo Immortal jest najczęściej pobieraną darmową produkcją w Polsce, USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii czy Hiszpanii. Pełna lista krajów podbitych przez nowego hack’n’slasha jest prawdopodobnie znacznie dłuższa.

Warto też wspomnieć, że jak na razie opinie graczy w App Store oraz Google Play są naprawdę pozytywne. W zależności od rynku, oceny użytkowników oscylują w okolicach noty 4,5/5. Wygląda więc na to, że Diablo Immortal przypadło do gustu większości graczy – choć niejednego złoszczą mikropłatności.

  1. Diablo Immortal - poradnik do gry