Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2012, 18:15

Diablo III z darmowym trialem – kody do ograniczonej wersji gry znajdą się w pudełkach

Blizzard ujawnił, że Diablo III otrzyma darmowego triala. Kody umożliwiające ściągnięcie tak zwanego Diablo III Starter Edition znajdą się w pudełkach z pełną wersją.

Diablo III z darmowym trialem – kody do ograniczonej wersji gry znajdą się w pudełkach  - ilustracja #1

Firma Blizzard ujawniła szczegóły specjalnego triala Diablo III, który pozwoli wypróbować fragment rozgrywki za darmo. Klucze dające dostęp do tak zwanego Diablo III Starter Edition znajdą się w pudełkach z grą, więc jej nabywcy będą mogli zaprosić do zabawy znajomych. W ramach tej ograniczonej wersji gracze zwiedzą część pierwszego aktu i rozwiną postać do pewnego poziomu doświadczenia, ale nie będą mogli skorzystać ze wszystkich funkcji.

Szczegóły Diablo III Starter Edition przedstawiono na oficjalnej stronie produkcji. W pudełkach z grą znajdą się klucze dla gości, które będzie można przekazać dowolnej osobie. Do ściągnięcia i odpalenia „edycji startowej” wystarczy założyć nowe konto Battle.net lub przypisać kod do istniejącego. Po sprawdzeniu triala będzie można oczywiście przekształcić go w pełną wersję i kontynuować rozgrywkę wcześniej stworzonymi postaciami.

Gracze korzystający ze Starter Edition napotkają na następujące ograniczenia:

  1. Dostęp do Aktu I do momentu walki z bossem Skeleton King.
  2. Maksymalnie 13 poziom doświadczenia.
  3. Matchmaking tylko w grupie posiadaczy Starter Edition.
  4. Brak dostępu do aukcji za prawdziwe pieniądze.

Trzeba przyznać, że pomysł Blizzarda na wciągnięcie do zabawy niezdecydowanych graczy wydaje się świetny. Nabywcy gry będą mogli zainteresować nią swoich znajomych, którzy nie mieli zamiaru wydawać pieniędzy na Diablo III. O ile w ogóle są takie osoby, bo produkcja cieszy się ogromnym wzięciem. Jej wtorkowa premiera zostanie poprzedzona specjalnymi wydarzeniami – także my szykujemy sporo materiałów. Po więcej informacji odsyłamy do tekstu Wrota piekieł.

Diablo III wyjdzie 15 maja na pecetach.

  1. Wrota piekieł – premiera Diablo III na gry-online.pl