Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2014, 14:18

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Diablo III - premia +50% do zdobywanego doświadczenia w grze Blizzarda

Firma Blizzard Entertainment włączyła premię +50% do zdobywanych punktów doświadczenia w pecetowej wersji Diablo III. Specjalna oferta potrwa do 24 marca włącznie. Twórcy udostępnili też aktualizację 2.0.2, wprowadzającą kilka drobnych poprawek.

Firma Blizzard Entertainment robi wszystko, by ponownie przyciągnąć nas do gry Diablo III. Po niedawnym wypuszczeniu aktualizacji 2.0.1, tym razem twórcy aktywowali premię +50% do punktów doświadczenia w pecetowej wersji Diablo III. Dzięki temu gracze będą mogli szybciej wyszkolić swoich bohaterów, korzystając z nowego systemu poziomów mistrzowskich, wprowadzonego we wspomnianym patchu. O 50% więcej punktów doświadczenia niż zwykle będziecie mogli zdobywać do 24 marca włącznie. Dzień później odbędzie się premiera dodatku Diablo III: Reaper of Souls. Wyraźnie widać, że deweloper chce w jak największym stopniu zachęcić graczy do ponownego wkroczenia do świata Sanktuarium, aby spotęgować zainteresowanie nadchodzącym rozszerzeniem. Z premii +50% do punktów doświadczenia możecie skorzystać zarówno rozpoczynając nową grę, jak i kontynuując wcześniej zapisaną rozgrywkę.

Premia +50% do zdobywanego doświadczenia obowiązuje do 24 marca włącznie - Diablo III - premia +50% do zdobywanego doświadczenia w grze Blizzarda - wiadomość - 2014-03-05
Premia +50% do zdobywanego doświadczenia obowiązuje do 24 marca włącznie

Wczoraj na europejskich serwerach twórcy udostępnili aktualizację 2.0.2. Jej największą nowością jest zwiększenie wymaganej ilości doświadczenia koniecznej do zdobycia poziomów mistrzowskich od pięćsetnego wzwyż. Prawdopodobnie ma to związek z uruchomieniem premii. Oprócz tego łatka naprawia kilka wykrytych błędów, o których poczytacie na stronie internetowej Battle.net.

Diablo III to kolejna odsłona bodajże najbardziej popularnej serii hack’n’ slash. Produkcja firmy Blizzard Entertainment wprowadziła wiele nowości w mechanice rozgrywki w porównaniu do poprzednich części, co nie przypadło do gustu wszystkim fanom cyklu. Nie zmienia to jednak faktu, że gra nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy i jest na bieżąco usprawniana przez twórców, którzy wciąż wypuszczają do niej kolejne aktualizacje.