Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2012, 10:06

autor: Kono

Diablo III - aktualizacja 1.0.3. Łatwiejsze Inferno i oszczędni rzemieślnicy

Firma Blizzard wprowadziła patch oznaczony numerem 1.0.3 do gry Diablo III. Łatka, oprócz poprawiania kilku mniejszych błędów, ułatwia przemierzanie poziomu Inferno i zmniejsza koszty tworzenia przedmiotów i klejnotów u rzemieślników.

Poznaliśmy oficjalną listę zmian, które zostały wprowadzone do Diablo III wraz z patchem 1.0.3. Łatka przyniosła ze sobą dosyć dużo zmian do rozgrywki i powinna ułatwić zabawę na poziomie Inferno.

Diablo III - aktualizacja 1.0.3. Łatwiejsze Inferno i oszczędni rzemieślnicy - ilustracja #1
Diablo III

Z pewnością najbardziej znaczącymi zmianami, które zostały wprowadzone wraz z patchem 1.0.3 są te dotyczące Inferno. Jedną z najważniejszych jest to, że obrażenia zadawane przez wszystkich przeciwników w 2, 3 i 4 akcie najwyższego poziomu trudności są zmniejszone. Oprócz tego, osłabiono moc ataków niektórych potworów (m.in. rozpruwacza dusz oraz biczownika dusz).

Zmniejszanie obrażeń zadawanych przez przeciwników nie jest jedynym ułatwieniem, które ma pomóc graczom w przemierzaniu poziomu Inferno. Firma Blizzard postanowiła zwiększyć szansę na to, że wypadną lepsze łupy. Wysokopoziomowe przedmioty mogą teraz pojawić się we wszystkich aktach Inferno oraz 3 i 4 akcie piekielnego poziomu trudności. Znalazła się też i łyżka dziegciu w tej beczce miodu - zwiększono bowiem koszt naprawy przedmiotów na poziomach od 53 do 60. Każda śmierć postaci jest w związku z tym bardziej odczuwalna dla naszej sakiewki ze złotem.

Łatka przyniosła ze sobą kilka zmian dotyczących rzemieślników. Koszty wytwarzania wszystkich przedmiotów z poziomów 1-59 w złocie i materiałach został zmniejszony. Patch wprowadził też kilka zmian związanych z obsługą Battle.netu. Wśród nich znalazło się m.in. usprawnione sortowanie listy znajomych oraz poprawki kilku mniejszych błędów.