Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2023, 10:50

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Diablo 3 otrzyma zaskakująco duże zmiany z aktualizacją 2.7.5 [Aktualizacja]

Blizzard ujawnił szczegóły na temat nadchodzącej aktualizacji 2.7.5 do Diablo 3. Wygląda na to, że twórcy zapewnią nam sporo nowości. Testy łatki rozpoczną się już wkrótce.

Źródło fot. Blizzard Entertainment
i

Zgodnie z zapowiedziami Blizzard udostępnił aktualizację 2.7.5 do Diablo 3 na publicznym serwerze testowym gry. Testy potrwają tydzień. Na oficjalnym forum gry znajdziecie wzmianki o ewentualnych problemach. O planowanych nowościach przeczytacie w poniższej wiadomości.

Kolejny, 28. sezon Diablo 3 rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku tygodni, ale fani produkcji będą mogli przetestować jego zawartość już wcześniej. Blizzard ujawnił plany dotyczące aktualizacji 2.7.5 oraz nowości, które wprowadza. Będzie to bez wątpienia doskonała okazja do „rozgrzewki” przed czerwcową premierą Diablo 4.

Z przekazanych za pośrednictwem oficjalnej strony Blizzarda informacji dowiadujemy się, że nowy sezon nosi nazwę Rytuały Sanktuarium, a gracze będą mogli wypróbować towarzyszącą mu aktualizację już od 31 stycznia na publicznym serwerze testowym gry.

Najnowszy patch do Diablo 3 wyrasta na jedną z największych łatek, jakie dzieło Blizzarda otrzymało od dłuższego czasu. Lista zmian i nowości jest długa, a jedną z najważniejszych jest bez wątpienia dodanie do gry potężnego Ołtarza Rytuałów.

Po jego aktywacji zobaczymy 26 ikon zwanych Pieczęciami i trzy legendarne moce mikstur. Z kolei naszym zadaniem będzie złamanie tychże pieczęci, a tym samym odblokowanie specjalnych mocy dla postaci. Co ciekawe, oprócz samych mocy, zostaniemy nagrodzeni unikalnym przedmiotem kosmetycznym – Skrzydłami Grozy (grafika poniżej).

Diablo 3 otrzyma zaskakująco duże zmiany z aktualizacją 2.7.5 [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: blizzard.com.

Warto wspomnieć, że aktualizacja doda również funkcję umożliwiającą zdobywanie rzadkiej waluty. Ponadto zmianom ulegną umiejętności klasy Mnicha oraz wybrane przedmioty.

Biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę Diablo 4, liczba nadchodzących nowości do „trójki” (która przez wielu uznawana jest już za niemal martwą produkcję) mocno zaskakuje. Warto pochwalić Blizzarda, że w dalszym ciągu wspiera swoje przeszło 10-letnie dzieło.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej