Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 maja 2020, 21:09

autor: aadamus

Deus Ex: Mankind Divided i Just Cause 3 w nowej paczce w Fanatical

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Platinum Collection Build your own Bundle May 2020, w skład której wchodzą takie produkcje, jak Deus Ex: Mankind Divided, Just Cause 3 i Sniper Ghost Warrior 3.

Deus Ex: Mankind Divided i Just Cause 3 w nowej paczce w Fanatical - ilustracja #1
Deus Ex: Mankind Divided

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Platinum Collection Build your own Bundle May 2020, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć trzy wybrane z poniższej listy gry:

 1. Mist Survival
 2. Deus Ex: Mankind Divided
 3. Life is Feudal: Forest Village
 4. Just Cause 3 XXL Edition
 5. Stars End
 6. Flashing Lights - Police Fire EMS
 7. Craft The World
 8. Felix The Reaper
 9. Sniper Ghost Warrior 3
 10. The Surge
 11. Sleeping Dogs: Definitive Edition
 12. Silence
 13. Tropico 5
 14. The Great Perhaps
 15. Niffelheim
 16. Sudden Strike 4
 17. Jalopy

Paczkę można nabyć za ok. 50 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.