Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 marca 2022, 16:05

autor: Miłosz "AlexB" Szubert

Kolejna gra już za darmo w Epic Games Store; Total War: Warhammer za tydzień

Dziś o godzinie 16:00 na platformie Epic Games Store udostępniona została kolejna produkcja. Tym razem jest to Demon's Tilt. Tytuł będzie można odebrać do 31 marca.

Przez cały miniony tydzień użytkownicy platformy Epic Games Store mieli okazję odebrać za darmo grę In Sound Mind – pierwszoosobowy horror psychologiczny od studia We Create Stuff. Tytuł można było odebrać do godziny 16:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, oddane w ręce graczy zostało Demon's Tilt.

Demon's Tilt to opracowana przez niezależne studio Wiznwar gra zręcznościowa. Produkcja jest symulatorem popularnych flipperów, która polega na odbijaniu metalowej kulki przy pomocy ruchomych łapek, ulokowanych u podstawy każdej części stołu, w taki sposób, by nie wypadła ona poza pole gry. Im lepiej nam idzie i więcej elementów uda nam się aktywować, tym więcej punktów zgromadzimy.

Tym, co odróżnia Demon's Tilt od innych produkcji tego typu, są elementy zaczerpnięte z tzw. bullet hell shooterów. W ramach rozgrywki przyjdzie nam zatem od czasu do czasu walczyć z różnymi przeciwnikami, w tym potężnymi bossami.

W Demon's Tilt można bawić się tylko w trybie dla pojedynczego gracza. Produkcja nie oferuje polskiej wersji językowej.

Demon's Tilt na platformie Epic Games Store

Demon's Tilt będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 31 marca. Natomiast później udostępnione zostaną Total War: Warhammer oraz City of Brass.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store