Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 marca 2018, 09:54

autor: Czarny Wilk

Demolowanie internetu w pierwszym zwiastunie filmu Ralph Demolka 2

Walt Disney Animation Studios opublikowało pierwszy trailer kontynuacji animacji z 2012 roku Ralph Demolka. W Ralph Breaks the Internet tytułowy bohater trafia do olbrzymiego świata sieci.

Ralph Demolka, animacja komputerowa Disneya z 2012 roku, okazała się całkiem sporym sukcesem. Młodszych widzów zachwyciła oprawa wizualna i sympatyczne postacie, natomiast starszych odbiorców produkcja ujęła licznymi nawiązaniami do klasycznych gier komputerowych. Walt Disney Animation Studios opublikowało pierwszy zwiastun kontynuacji filmu, w której tytułowy Ralph zdemoluje Internet.

Bohaterowie trafią do rozległego i na każdym kroku przyciągającego uwagę świata Internetu. - Demolowanie internetu w pierwszym zwiastunie filmu Ralph Demolka 2 - wiadomość - 2018-03-01
Bohaterowie trafią do rozległego i na każdym kroku przyciągającego uwagę świata Internetu.

Dwuminutowy trailer Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 nie wdaje się w szczegóły fabularne obrazu, prezentując jedynie ogólny motyw filmu oraz trochę humoru. Z materiałów prasowych wiemy natomiast, że akcja kontynuacji toczyć się będzie sześć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Ralph i Wandelopa von Cuks wyruszą do wielkiego i fascynującego świata Internetu, by naprawić szwankującą grę Mistrz cukiernicy.

Podobnie jak pierwowzór, Wreck-It Ralph 2 pełen będzie nawiązań popkulturowych – tym razem wykraczających poza gry komputerowe. Choć w zwiastunie widzimy głównie znane strony internetowe, jak eBay, potwierdzono, że w samym filmie pojawią się także Księżniczki Disneya, postacie z Gwiezdnych wojen oraz superbohaterowie Marvela.

Za reżyserię Ralph Breaks the Internet odpowiadają Rich Moore (pierwsza odsłona filmu, Zwierzogród) i Phil Johnston (dotąd odpowiedzialny głównie za scenariusze, w tym do pierwszego Ralpha Demolki). Data premiery animacji zaplanowana została na 21 listopada 2018 roku.