Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Ubisoft Polska Press Release" 6 marca 2018, 22:06

Debiutuje zawartość aktualizacji 3. Roku Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Czterotygodniowe wydarzenie współpracy Outbreak, dwoje nowych operatorów w Operation Chimera oraz zaktualizowane edycje gry już dostępne.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Ubisoft ogłosiła, że wydarzenie „Outbreak” oraz dwoje nowych operatorów z Operation Chimera, czyli pierwsza duża zawartość 3. roku Tom Clancy`s Rainbow Six Siege, jest już dostępna na konsole i PC. Nowej zawartości towarzyszą też modyfikacje różnych edycji gry, po raz pierwszy ogłoszone podczas Six Invitational.

Zawartość 3. roku:

Dwoje nowych operatorów tego sezonu to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, grywalni w trybie rywalizacji dla wielu graczy w Operation Chimera. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze: Outbreak.

Lion i Finka pochodzą kolejno z Francji i Rosji, a są weteranami licznych konfliktów, w trakcie których używano broni biochemicznej. Są ostatnią deską ratunku dla drużyny Tęcza na opanowanie tajemniczej infekcji pasożytów, która nawiedziła niewielkie miasteczko w Nowym Meksyku - Truth and Consequences...

Outbreak to tryb współpracy dla trzech graczy dostępny przez ograniczony czas. Gracze będą musieli zmienić swoje strategie i polegać na towarzyszach jak nigdy dotąd, a napięcie związane z walką na krótki dystans zostanie wyniesione na zupełnie nowy poziom.

Dodatkowe aktualizacje 3. roku:

Oprócz zmian 3. roku ogłoszonych podczas Six Invitational, zespół producencki ujawnił nowe zmiany w wybranych edycjach gry. Zapewniają one teraz większą przystępność i lepszy system postępów dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z Siege.

Począwszy od dziś, cena 20 oryginalnych operatorów w punktach Rozgłosu zostanie wyzerowana dla wszystkich graczy, którzy posiadają edycje Standard, Advanced, Gold i Complete.

Dodatkowo gracze, którzy zakupią edycję Starter po dzisiejszym dniu, otrzymają w sumie sześciu losowych operatorów, zamiast dwóch, dostępnych w poprzedniej wersji. Po aktywacji gracze otrzymają trzech losowych szturmujących i trzech losowych obrońców z puli 10 operatorów.

{cytat}„Te zmiany wpisują się w filozofię zespołu producenckiego, który zawsze stara się wzbogacić wrażenia dla graczy w Siege. Chcemy, aby każdy sezon oferował nowe mechaniki rozgrywki. To nowa warstwa, którą chcę wprowadzić do gry” wyjaśnia Xavier Marquis, dyrektor kreatywny Tom Clancy`s Rainbow Six Siege. {/cytat}