Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2020, 12:05

autor: AlexB

Debiut polskiego Realpolitiks 2 opóźniony

Polskie studio Jujubee oraz firma 1C Entertainment zdecydowały się na przesunięcie premiery gry Realpolitiks II. W kontynuację globalnej strategii politycznej z 2017 roku będzie można zagrać od 18 listopada wyłącznie na PC w ramach wczesnego dostępu.

Mamy opóźnienie premiery kolejnej gry. Tym razem chodzi o Realpolitiks II od polskiego studia Jujubee. Według pierwotnych planów ta kontynuacja globalnej strategii z 2017 roku, w ramach której będziemy mogli wcielić się w przywódcę jednego z istniejących współcześnie krajów i stanąć do wali o globalną dominację, miała pojawić się na rynku dzisiaj. Tak się jednak nie stanie. Według najnowszego komunikatu, który pojawił się na platformie Steam, podjęto decyzję o przesunięciu debiutu Realpolitiks II na 18 listopada, lecz nie w pełnej wersji, a w ramach wczesnego dostępu. Potwierdza to nowy zwiastun tytułu, który możecie obejrzeć poniżej.

Dlaczego ekipa z Jujubee, w porozumieniu z wydawcą, czyli 1C Entertainment, zdecydowała się na opóźnienie debiutu Realpolitiks II? Przede wszystkim chodzi o problemy związane z trwającą pandemią koronawirusa i koniecznością pracy zdalnej. Nie jest to jednak jedyna przyczyna. Twórcy zaznaczyli także, że chcą dopracować jeszcze niektóre elementy, by sprostać oczekiwaniom społeczności i zapewnić „kompletne i angażujące doświadczenie, z którego wszyscy możemy być dumni”.

Pełna wersja Realpolitiks II ma zadebiutować w przyszłym roku. Tytuł zmierza wyłącznie na PC (oficjalne wymagania sprzętowe znajdziecie w tej wiadomości). Będzie on posiadał polską wersję językową, obejmującą wyłącznie napisy.

  1. Realpolitiks II na platformie Steam
  2. Oficjalna strona studia Jujubee
  3. Oficjalna strona firmy 1C Entertainment