Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 grudnia 2019, 10:25

autor: Czarny Wilk

Death Stranding już za 189 zł w Media Expercie

W niecały miesiąc od premiery pudełkowe wydanie najnowszej gry Hideo Kojimy możemy kupić nieco taniej.

Najnowsza produkcja od branżowej legendy Hideo Kojimy nie ma jeszcze miesiąca, a już zaczynają się jej pierwsze obniżki. Za pudełkowe wydanie Death Stranding w wersji na PS4 w elektromarketach sieci Media Expert zapłacimy 189 zł.

  1. Death Stranding na PS4 za 189 zł

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo, więc oferta może być nieaktualna (w zależności od tego, kiedy ją oglądasz). Cena również może ulec zmianie – zależy od ustaleń sklepu. Koszt przesyłki zaczyna się od 9,99 zł, możliwy jest również darmowy odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Death Stranding to jedna z najodważniejszych wysokobudżetowych produkcji tej dekady. - Death Stranding już za 189 zł w Media Expercie - wiadomość - 2019-12-03
Death Stranding to jedna z najodważniejszych wysokobudżetowych produkcji tej dekady.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.