Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 kwietnia 2018, 17:12

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Deadpool 2 na finałowym zwiastunie

Na niecały miesiąc przed premierą filmu Deadpool 2 doczekaliśmy się ponoć ostatniego zwiastuna promującego ten tytuł. Obraz zadebiutuje w polskich kinach 18 maja.

Deadpool 2 na finałowym zwiastunie - ilustracja #1

18 maja do polskich kin trafi Deadpool 2. Do premiery pozostał więc niecały miesiąc, ale wytwórnia 20th Century Fox postanowiła już wypuścić ostatni zwiastun filmu. Trafiła do niego większość scen znanych z poprzednich materiałów wideo, w tym tego opublikowanego w zeszłym miesiącu. Możecie więc zapoznać się z poszczególnymi herosami, dzieciakiem, któremu pomagać ma tytułowy bohater oraz oczywiście Cable'em, będącym głównym złym w kontynuacji kinowego hitu z 2016 roku. Naturalnie całość została efektownie podana, a dodatkowo na końcu czeka mała niespodzianka w postaci niejakiego Petera.

Za reżyserię Deadpoola 2 nie odpowiada Tim Miller, który nakręcił część pierwszą. Rolę tę powierzono tym razem Davidowi Leitchowi – możecie go znać chociażby z pierwszej części filmu akcji John Wick z Keanu Reevesem. Jeżeli chodzi o aktorów, to powracają starzy znajomi. W roli głównej wystąpi Ryan Reynolds, Morena Baccarin pojawi się na ekranie jako Vanessa Carlysle, a Brianna Hildebrand ponownie wcieli się w Negasonic Teenage Warhead.

Wytwórnia 20th Century Fox planuje już kolejną odsłonę serii. Oczywiście nie wiemy na jej temat zbyt wiele, ale zdradzono, że o ile Deadpool 2 będzie dużą i widowiskową opowieścią z X-Force na czele, to Deadpool 3 powróci do mniejszej i bardziej osobistej historii.