Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 marca 2018, 16:10

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Deadpool 2 z nowym zwiastunem

Doczekaliśmy się nowego zwiastuna wyczekiwanego filmu Deadpool 2. Tym razem twórcy postanowili zdradzić co nieco na temat fabuły.

Deadpool 2 z nowym zwiastunem - ilustracja #1
Deadpool 2 w skrócie:
  • kontynuacja filmu Deadpool z 2016 roku;
  • zadebiutuje w kinach 18 maja;
  • reżyserem obrazu jest David Leitch, a w głównego bohatera ponownie wciela się Ryan Reynolds.

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała nowy zwiastun filmu Deadpool 2 – kontynuacji hitowego obrazu z 2016 roku. Tym razem uchylono nieco rąbka tajemnicy i zdradzono, że znany z poprzedniego materiału promocyjnego Cable będzie poszukiwał chłopaka dysponującego supermocami, a w jego obronie stanie tytułowy Deadpool i kilku innych herosów. Poza tym oficjalny opis filmu głosi, że stuknięty super(anty)bohater będzie starał się zostać najlepszym barmanem Mayberry, a przy okazji poszuka sensu życia i zmierzy się z bandą niewyżytych seksualnie psów, wojownikami ninja oraz członkami yakuzy…

Pierwszy kinowy Deadpool okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Na produkcję filmu przeznaczono 58 milionów dolarów, czyli stosunkowo niewiele, jak na standardy superbohaterskich obrazów. Reżyserowi Timowi Millerowi oraz reszcie ekipy udało się jednak stworzyć zabawny i efektowny projekt, który zadowolił fanów. Łącznie zarobił on na całym świecie 783 miliony dolarów.

Premiera Deadpoola 2 odbędzie się 18 maja. W Polsce będzie go można obejrzeć z rodzimym dubbingiem. Jeżeli nie widzieliście poprzedniego zwiastuna w takiej wersji, to zamieszczamy go na wszelki wypadek poniżej.