Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2013, 12:14

autor: Adrian Werner

Dead Rising 3 - nowe informacje o trybie kooperacji oraz uzbrojeniu

Twórcy Dead Rising 3 ujawnili kolejne informacje dotyczące trybu kooperacyjnego z Dead Rising 3 oraz ogłosili, że w grze znajdzie się nowy typ uzbrojenia, który mocą ofensywną znacząco przebije to, co oferowały poprzednie części.

W Dead Rising 3 zagramy w listopadzie. - Dead Rising 3 - nowe informacje o trybie kooperacji oraz uzbrojeniu - wiadomość - 2013-09-20
W Dead Rising 3 zagramy w listopadzie.

Firma Capcom ujawniła kolejne szczegóły dotyczące sieciowego trybu kooperacji, jaki umieszczony zostanie w grze Dead Rising 3. Pozwoli on na wspólną zabawę dwóm osobom. Jedna z nich pokieruje znanym z kampanii Nickiem Ramosem, podczas gdy druga wcieli się w Dicka, czyli kierowcę ciężarówki z niewyparzoną gębą. Obaj bohaterowie będą musieli ściśle współpracować, jeśli chcą wydostać się z miasta Los Perdidos żywi, a ich historie zostaną mocno splecione.

Co godne pochwały, wszystkie misje, które ukończymy w tym trybie będą uważane za zaliczone w ramach kampanii. Nawet gdy jako Dick dołączymy do rozgrywki kolegi kierującego Nickiem, to potem samotnie nie będziemy musieli powtarzać poziomów. Ponadto uzyskane w trakcie zabawy kooperacyjnej punkty doświadczenia również zostaną przeniesione do trybu dla pojedynczego gracza.

Dead Rising 3 - nowe informacje o trybie kooperacji oraz uzbrojeniu - ilustracja #2

Twórcy zdradzili, że w grze znajdziemy bronie typu super-combo. Ich skonstruowanie wymagać ma połączenia przynajmniej trzech innych przedmiotów. Trudy związane z poszukiwaniami odpowiednich części wynagrodzi jednak duża moc ofensywna rezultatów końcowych. Wszystkie te narzędzia mordu zostaną bowiem wyposażone w unikalne zdolności, które bez problemu rozniosą tłumy zombiaków na strzępy. Jako przykład podano mega bombę, przypominającą siłą rażenia mini ładunek nuklearny.

Dead Rising 3 powstaje wyłącznie z myślą o konsoli Xbox One i będzie jednym z tytułów startowych tej platformy sprzętowej. Premiera nastąpi 22 listopada tego roku. Gra ma zaoferować duży otwarty świat, który rozmiarami przewyższy łączne tereny z dwóch pierwszych części. Pomimo tak obszernej mapy podczas zabawy nie zobaczymy ekranu ładowania poza pierwszym wczytaniem danych.

  1. Widzieliśmy Dead Rising 3 - zombie i sandbox nowej generacji
  2. Dead Rising 3 na oficjalnej stronie Xboksa
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead Rising 3

Dead Rising 3