Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 19 sierpnia 2014, 16:51

Dead Rising 3 na PC w planie wydawniczym firmy Cenega

Cały premierowy nakład gry w wersji Apocalipse Edition.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dead Rising 3 na PC w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Dead Rising 3 Apocalypse Edition. Tytuł ukaże się 5 września w oryginalnej, angielskiej wersji językowej na komputery PC. Cały nakład premierowy gry Dead Rising 3, przy zachowaniu ceny standardowej, ukaże się w Apocalypse Edytion zawierającej cztery dodatki do gry.

Wszystko może być bronią w świecie Dead Rising 3. Odkrywaj opanowane przez zombie miasto Los Perdidos i znajdź drogę ucieczki, zanim wojsko usunie z mapy całe miasto łącznie z mieszkańcami. Niezwykle intensywna akcja i niezliczone możliwości dostosowania bohatera i tworzenia broni sprawiają, że Dead Rising 3 przyspieszy bicie twego serca gdy będziesz odkrywał miasto, poszukiwał przedmiotów i walczył o życie w otwartym świecie na krawędzi apokalipsy zombie.

Cechy gry:

· Dodatkowa zawartość – w wersji Apocalypse Edition dostępne są wszystkie cztery dodatki z serii „Nieopowiedziane historie z Los Perdidos”. Każdy z dodatków skupia się na innym bohaterze i daje graczom dostęp do nowych szalonych broni i pojazdów, które można włączyć do głównej gry.

· Witaj w Los Perdidos – 10 lat po wydarzeniach w Fortune City, gracze zostają wrzuceni w pełen akcji i porażający grafiką otwarty świat Los Perdidos.

· Survival horror zmierza na PC – w pełni zoptymalizowana, by działać w wysokiej rozdzielczości, wersja PC oferuje pełne wsparcie Steam i kontrolera.

· Więcej zombie niż kiedykolwiek dotąd – zombie są sprytniejsze i bardziej niebezpieczne, dzięki poprawionej SI i podzielnej uwadze. Zmusza to graczy do wykorzystania całej swojej przebiegłości i kreatywności aby ocalić życie.

· Setki unikalnych kombinowanych broni i pojazdów – dopasowuj i mieszaj setki elementów, które możesz znaleźć na całej mapie gry, łącznie ze straszliwym działem Boom Cannon czy pojazdem Party Slapper.

· Staw czoła zagrożeniu sam lub z przyjaciółmi – połącz siły ze znajomymi w celu wykończenia wszystkich zombie i zdobywaj punkty doświadczenia wpływające na twój poziom w trybie single.