Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2013, 10:36

autor: luckie

Dead Rising 3 na gameplayu z gamescom 2013

Opublikowano świeży gameplay z Dead Rising 3, prezentujący nowe, szalone sposoby uśmiercania hord zombie, jakie znajdziemy w „trójce”. Polecamy również zwiastun gry pokazany podczas targów gamescom 2013.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z Dead Rising 3 skupiający się w całości na rozgrywce. Zgodnie z obietnicą twórców, na ekranie widać jednocześnie setki przeciwników – dzięki możliwościom Xboksa One ma ich być trzy razy więcej niż w „dwójce”.

Materiał pozwala napawać się widokiem wyszukanych metod anihilacji zombiaków. Bohater rozprawi się z żywymi trupami za pomocą kuszy wyposażonej w wybuchające pociski, miotacza płomieni, motocykla z walcem zamiast przedniego koła, piłki plażowej, a nawet… miecza świetlnego. Do tego tradycyjnie będzie on mógł założyć przeróżne ciuchy – od eleganckiego garnituru, przez strój członka jednostki specjalnej, aż po takie dziwactwa, jak zbroja rycerza czy kostium plującego ogniem bizona. Jak widać, autorzy gry wychodzą z siebie, by urozmaicić fanom zabawę.

Dead Rising 3 ma być tytułem startowym Xboksa One i zarazem grą przeznaczoną wyłącznie na nową konsolę firmy Microsoft. Przy okazji polecamy również zwiastun zaprezentowany na tegorocznych targach gamescom.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.