Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2013, 10:36

autor: Łukasz Szliselman

Dead Rising 3 na gameplayu z gamescom 2013

Opublikowano świeży gameplay z Dead Rising 3, prezentujący nowe, szalone sposoby uśmiercania hord zombie, jakie znajdziemy w „trójce”. Polecamy również zwiastun gry pokazany podczas targów gamescom 2013.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z Dead Rising 3 skupiający się w całości na rozgrywce. Zgodnie z obietnicą twórców, na ekranie widać jednocześnie setki przeciwników – dzięki możliwościom Xboksa One ma ich być trzy razy więcej niż w „dwójce”.

Materiał pozwala napawać się widokiem wyszukanych metod anihilacji zombiaków. Bohater rozprawi się z żywymi trupami za pomocą kuszy wyposażonej w wybuchające pociski, miotacza płomieni, motocykla z walcem zamiast przedniego koła, piłki plażowej, a nawet… miecza świetlnego. Do tego tradycyjnie będzie on mógł założyć przeróżne ciuchy – od eleganckiego garnituru, przez strój członka jednostki specjalnej, aż po takie dziwactwa, jak zbroja rycerza czy kostium plującego ogniem bizona. Jak widać, autorzy gry wychodzą z siebie, by urozmaicić fanom zabawę.

Dead Rising 3 ma być tytułem startowym Xboksa One i zarazem grą przeznaczoną wyłącznie na nową konsolę firmy Microsoft. Przy okazji polecamy również zwiastun zaprezentowany na tegorocznych targach gamescom.