Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 października 2021, 22:13

autor: Adrian Werner

DC Heroes and Villains - zapowiedziano grę w stylu Puzzle Quest

W trakcie DC FanDome zapowiedziano DC Heroes and Villains, czyli grę w stylu Puzzle Quest, w której będziemy kierowali drużynami złożonymi z najsłynniejszych superbohaterów i złoczyńców uniwersum DC.

Zgodnie z plotkami, na DC FanDome zapowiedziano nową grę. Niestety, nie było to Injustice 3 (fani typowali ten projekt, bo na liście gości imprezy znalazł się Ed Boon ze studia NetherRealms). Zamiast tego w trakcie pokazu ujawniono DC Heroes and Villains, czyli mobilny tytuł oparty na modelu free-to-play.

Projekt zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Będzie to hybryda gry logicznej i RPG w stylu spopularyzowanym przez serię Puzzle Quest. Fabuła obracać się ma wokół tajemniczego pulsu energetycznego, który pozbawia mocy wszystkich superbohaterów i superłotrów. Osłabieni muszą połączyć siły, aby odeprzeć atak pozaziemskich sił.

W trakcie zabawy będziemy tworzyli drużyny złożone z najsłynniejszych herosów i przestępców. Gra wystartuje z ponad 35 postaciami do zebrania. W trakcie zabawy będziemy rozwijali umiejętności i statystyki podkomendnych, pozwalając im powoli odzyskiwać utracone moce

Na razie nie wiemy, kiedy gra zadebiutuje na rynku. W serwisach Google Play i App Store ruszyła już prerejestracja. Wystartowała także oficjalna strona, ale zainteresowanie projektem musi być większe, niż się spodziewano, gdyż witryna co chwilę pada.

  1. Oficjalna strona gry