Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 kwietnia 2018, 14:41

autor: Góral

Darmowy Wiedźmin i beczka kart do Gwinta na GOG.com

W ostatnich godzinach jesteśmy rozpieszczani darmowymi grami. Satellite Reign i Eador. Masters of the Broken World już macie, a teraz nadszedł czas na Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną.

Firma CD Projekt przygotowała ciekawą promocję, w ramach której możecie bez większego wysiłku otrzymać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona ze sklepu GOG.com. Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie graliście w ten tytuł, to wystarczy, że klikniecie na widoczny poniżej link i spełnicie kilka prostych warunków. Przede wszystkim należy zalogować się na swoje konto w sklepie GOG.com. Następnie musicie dodać do biblioteki udostępnianą w ramach modelu free-to-play karciankę Gwint: Wiedźmińska gra karciana (znajdziecie ją tutaj), a całą operację zakończyć zapisaniem się do newslettera. Później wystarczy „zakupić” pierwszego Wiedźmina (cena obniży się automatycznie) i sfinalizować transakcję. Minuta roboty i kolejna darmowa pozycja znajdzie się w Waszej kolekcji. Dodatkowo CD Projekt dorzuca też beczkę do Gwinta.

Znajdziecie jeszcze miejsce na dysku dla Geralta? - Darmowy Wiedźmin i beczka do Gwinta - wiadomość - 2018-04-20
Znajdziecie jeszcze miejsce na dysku dla Geralta?

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to poprawiona wersja wydanej w 2007 roku na PC-tach gry Wiedźmin. Względem oryginalnego wydania zatroszczono się o lepszą stabilność działania, znacznie skrócono czasy ładowania się poziomów, udoskonalono oprawę graficzną, a do całości dorzucono szereg bonusowych elementów, które znajdziecie również w cyfrowej wersji. Mowa np. o ścieżce dźwiękowej, materiałach wideo z produkcji, wywiadach z twórcami gry itd.

Co do Gwinta, jest to karcianka powstała na bazie minigry znanej z trzeciej części Wiedźmina. Produkcja dostępna jest obecnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach w ramach otwartej bety. W najbliższym czasie doczeka się wielu zmian, o których pisaliśmy kilka dni temu. Po ich wprowadzeniu, co ma zająć około pół roku, zadebiutuje wersja 1.0.