Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 kwietnia 2018, 14:41

autor: Góral

Darmowy Wiedźmin i beczka kart do Gwinta na GOG.com

W ostatnich godzinach jesteśmy rozpieszczani darmowymi grami. Satellite Reign i Eador. Masters of the Broken World już macie, a teraz nadszedł czas na Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną.

Firma CD Projekt przygotowała ciekawą promocję, w ramach której możecie bez większego wysiłku otrzymać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona ze sklepu GOG.com. Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie graliście w ten tytuł, to wystarczy, że klikniecie na widoczny poniżej link i spełnicie kilka prostych warunków. Przede wszystkim należy zalogować się na swoje konto w sklepie GOG.com. Następnie musicie dodać do biblioteki udostępnianą w ramach modelu free-to-play karciankę Gwint: Wiedźmińska gra karciana (znajdziecie ją tutaj), a całą operację zakończyć zapisaniem się do newslettera. Później wystarczy „zakupić” pierwszego Wiedźmina (cena obniży się automatycznie) i sfinalizować transakcję. Minuta roboty i kolejna darmowa pozycja znajdzie się w Waszej kolekcji. Dodatkowo CD Projekt dorzuca też beczkę do Gwinta.

Znajdziecie jeszcze miejsce na dysku dla Geralta? - Darmowy Wiedźmin i beczka do Gwinta - wiadomość - 2018-04-20
Znajdziecie jeszcze miejsce na dysku dla Geralta?

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to poprawiona wersja wydanej w 2007 roku na PC-tach gry Wiedźmin. Względem oryginalnego wydania zatroszczono się o lepszą stabilność działania, znacznie skrócono czasy ładowania się poziomów, udoskonalono oprawę graficzną, a do całości dorzucono szereg bonusowych elementów, które znajdziecie również w cyfrowej wersji. Mowa np. o ścieżce dźwiękowej, materiałach wideo z produkcji, wywiadach z twórcami gry itd.

Co do Gwinta, jest to karcianka powstała na bazie minigry znanej z trzeciej części Wiedźmina. Produkcja dostępna jest obecnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach w ramach otwartej bety. W najbliższym czasie doczeka się wielu zmian, o których pisaliśmy kilka dni temu. Po ich wprowadzeniu, co ma zająć około pół roku, zadebiutuje wersja 1.0.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.