Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2017, 09:59

autor: Góral

Darmowy weekend na Steamie - Football Manager 2017 i Killing Floor 2

Jeżeli martwiliście się, że nie będziecie mieć co robić przez weekend, to śpieszymy donieść, że na Steamie można za darmo bawić się dwiema produkcjami - Football Manager 2017 i Killing Floor 2.

Na Steamie rozpoczął się kolejny darmowy weekend. Tym razem do niedzieli wieczorem bez ponoszenia kosztów możecie bawić się w Football Manager 2017 i Killing Floor 2. Jeżeli spodoba Wam się produkcja studia Sports Interactive, to kupicie ją w promocyjnej cenie 27,49 euro (ok. 118 zł). O ile na Zachodzie pewnie jest to atrakcyjna oferta, tak u nas już nie tak bardzo, gdyż w rodzimych sklepach projekt sprzedawany jest już za niecałe 90 zł. Zachęcamy więc do przejrzenia ofert polskich sprzedawców, które znajdziecie w ramce obok.

Killing Floor 2 to kooperacyjna strzelanka, w której pakujemy ołów w zombie i inne potwory. - Darmowy weekend na Steamie - Football Manager 2017 i Killing Floor 2 - wiadomość - 2017-03-24
Killing Floor 2 to kooperacyjna strzelanka, w której pakujemy ołów w zombie i inne potwory.

Oprócz Football Managera na darmowy weekend załapała się też strzelanka Killing Floor 2 od studia Tripwire Interactive. Podobnie jak menadżer piłkarski, tak i w tym przypadku gra doczekała się przeceny. Obecnie możecie ją kupić za 13,49 euro, czyli około 58 zł. W polskich sklepach tytuł sprzedawany jest za około 110 zł, więc akurat ta oferta jest warta uwagi. By cieszyć się obiema produkcjami, nie musicie specjalnie nic robić. Wystarczy, że posiadacie konto na Steamie i pobierzecie obie gry.