Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 3 marca 2012, 18:56

Darmowe Perełki XXXV - 3 marca 2012 roku

Przed wami trzydziesty pierwszy przegląd najciekawszych gier freeware. Znajdziecie tu darmowe gry (w tym również te przeglądarkowe) które potrafią dostarczyć wiele zabawy, ale również ruszą nawet ana najsłabszych netbookach. Ten przegląd obejmuje dni od 26 lutego do 3 marca 2012 roku.

Witajcie w kolejnym przeglądzie gier darmowych. Znajdziecie w nim zestawienie najciekawszych tytułów freeware (także tych przeglądarkowych) z ostatnich dni. Znajdziecie tu produkcje, które nie tylko zapewniają masę zabawy, ale najczęściej posiadają również tak niskie wymagania sprzętowe, że nawet proste netbooki nie będą miały problemów z ich udźwignięciem.

Poprzednie przeglądy:

ZOMBIES, INC

Zabawna gra strategiczna, w której kierujemy korporacją zombiaków. Musimy planować budżet i zarządzać pracownikami, a wszystko to po to, aby przejąć kontrolę nad światem żywych i ostatecznie wszystkich ich zjeść.

RUSSIAN SUBWAY DOGS

Świetna zręcznościówka, w której wcielamy się w psa mieszkającego w rosyjskim metrze. Naszym zadaniem jest straszenie ludzi tak, aby upuszczali jedzenie i rywalizacja z innymi głodnymi czworonogami.

THE OLD TREE

Przepiękna i klimatyczna gra przygodowa. Naszym zadaniem jest umożliwienie przedziwnej rozumnej istocie dotarcie do celu jej tameniczje podróży.

DOOMRL

Doskonały roguelike osadzony w świecie serii Doom. Gra wyszła wiele lat temu, ale teraz wreszcie doczekała się wersji graficznej.

MAYAN GOD

Śliczna przygodówka pełnymi garściami czerpiąca z kultury cywilizacji Majów. Wcielamy się w śmiertelnika, który chce zostać bóstwem.

PLANET BLIRP

Dopracowana strzelanka, w które poruszamy się po sporych rozmiarach arenach i gromimy agresywnych obcych. Zwłaszcza fajny jest wzorowany na FPS-ach system sterowania uzbrojonym astronautą - jego ruchy kontrolujemy klawiszami WASD, a kursor myszki robi za celownik.