Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2012, 11:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Darmowa gra Ravaged dla wszystkich osób z pobranym demem

Ściągnęliście demo pierwszoosobowej strzelaniny Ravaged? Jeśli tak, to jesteście w grupie szczęśliwców, którzy otrzymali zupełnie za darmo pełną wersję gry. Twórcy zorganizowali tę promocję z okazji nadciągających świąt.

Studio 2 Dawn Games przygotowało świąteczny prezent dla graczy. Wszystkie osoby, które zdążyły ściągnąć demo gry Ravaged, otrzymają zupełnie za darmo jej pełną wersję.

Należy pamiętać o tym, że specjalna oferta dotyczy tylko osób, które wcześniej pobrały demo. Obecnie wersja demonstracyjna nie jest bowiem dostępna, więc pełny produkt odblokują tylko użytkownicy, którzy wcześniej byli czujni i ją ściągnęli. Automatycznie dostaną oni grę w pakiecie z dodatkiem DLC, które zostało wypuszczone przedwczoraj. Rozszerzenie wprowadziło nowe pojazdy, bronie, mapy oraz techniczne usprawnienia.

Pierwszoosobowa strzelanina tradycyjnie jest dostępna w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam w cenie 9,99 euro (ok. 40 złotych). Do 5 stycznia 2013 roku trwa jednak promocja, w trakcie której grę można nabyć za 4,99 euro (ok. 20 złotych). Jest to więc pewna alternatywa dla osób, które nie mogą skorzystać z opcji darmowego pozyskania pełnej wersji.

Ravaged to pierwszoosobowa strzelanina nastawiona na potyczki multiplayer i rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie. W wyniku naturalnych kataklizmów, całe kontynenty zmieniły się w jałowe pustkowia, na których walczą ze sobą dwie strony konfliktu: Scavengers oraz Resistance. Największym atutem produkcji studia 2 Dawn Games jest skala prowadzonych potyczek. W jednej bitwie może wziąć udział nawet 64 graczy, a walka toczy się na dużych mapach z możliwością wykorzystania pojazdów.