Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 maja 2020, 10:55

autor: AlexB

Dark - hit Netflixa ze zwiastunem finałowego sezonu

Platforma Netflix zaprezentowała pierwszy zwiastun trzeciego, finałowego sezonu serialu Dark. Wszystkie odcinki wchodzące w jego skład będą miały swoją premierę 27 czerwca tego roku.

Drugi sezon niemieckiego serialu Dark zakończył się dość sporym cliffhangerem i pozostawił widzów w niepewności co do dalszych losów bohaterów na długie dwanaście miesięcy. Na szczęście okres oczekiwania na ciąg dalszy powoli dobiega końca. Platforma Netflix opublikowała w sieci pierwszy zwiastun kontynuacji popularnego niemieckiego serialu, który informuje nas, że wszystkie nowe odcinki będzie można obejrzeć od 27 czerwca tego roku.

Przypominamy, że trzeci sezon Dark będzie stanowił zamknięcie historii mieszkańców niemieckiego miasteczka Winden, którzy utknęli na ścieżce czasu nieuchronnie prowadzącej ich do zagłady. Czy uda im się wyrwać z tego cyklu? I jaką ofiarę będą musieli ponieść, by osiągnąć ten cel? O tym przekonamy się niemal równo za miesiąc.

Dark - hit Netflixa ze zwiastunem finałowego sezonu - ilustracja #1
Historia opowiadana w Dark zbliża się do końca.

Serial Dark został stworzony przez Barana bo Odara oraz Jantje Friese. Jego dwa pierwsze sezony, które są obecnie dostępne na Netfliksie, spotkały się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony krytyków, jak i widzów.

  1. Serial Dark na platformie Netflix