Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2013, 12:01

Czwarty tydzień z rzędu dla The Last of Us. Top 10 UK (30 czerwca - 6 lipca)

The Last of Us czwarty tydzień z rzędu jest najlepiej sprzedającą się grą na Wyspach w tradycyjnym handlu detalicznym. Sprawdź jakie jeszcze tytuły załapały się do pierwszej dziesiątki bestsellerów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 30 czerwca a 6 lipca.

To już czwarty tydzień z rzędu absolutnej dominacji na brytyjskim rynku The Last of Us. To pierwsza tegoroczna gra, której ta sztuka sie udała. Trzy tygodnie z rzedu na pierwszym miejscu wczesniej utrzymywały się Bioshock Infinite i Dead Island: Riptide.

Na miejscu drugim utrzymuje się xboksowy Minecraft (-22% spadek sprzedaży w stosunku do poprzedniego notowania), na miejsce trzecie wspięła się FIFA 13 (-24%) spychając na pozycję czwartą Animal Crossing: New Leaf (-29%).

Jedyną nowością w pierwszej czterdziestce jest przeznaczony na konsolkę Nintendo 3DS Project X Zone, który zadebiutował na miejscu osiemnastym.

1.

The Last of Us

2.

Minecraft: Xbox 360 Edition

3.

FIFA 13

4.

Animal Crossing: New Leaf

5.

Assassin's Creed III

6.

Tomb Raider

7.

Call of Duty: Black Ops 2

8.

The Sims 3: Island Paradise

9.

Deadpool

10.

Far Cry 3