Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 kwietnia 2021, 12:35

Czwarty sezon serialu Castlevania na efektownym zwiastunie

Netflix opublikował zwiastun czwartego sezonu serialu animowanego Castlevania. Ma on zamykać historię zapoczątkowaną w 2017 roku i zadebiutować 13 maja bieżącego roku.

Blisko cztery lata temu na platformie Netflix zadebiutowały pierwsze cztery odcinki serialu animowanego Castlevania opartego na kultowej serii zręcznościowych tytułów akcji od firmy Konami. Szybko zdobył on popularność i obecnie jest uznawany za jedną z najlepszych prób przeniesienia uniwersum jakiejkolwiek gry na język ruchomych obrazów. Jak na razie udostępniono trzy sezony tej pozycji, a już 13 maja pojawi się czwarty, który ma zamykać opowiadaną od początku historię. Poniżej możecie obejrzeć jego najnowszy zwiastun, który w ostatnich godzinach zadebiutował w sieci.

Serialowa Castlevania opowiada historię łowcy wampirów Trevora Belmonta. Wraz z towarzyszami musi on powstrzymać niecne plany Vlada Tepesa, znanego również jako Dracula, pałającego żądzą zemsty na ludzkości za śmierć swojej ukochanej.

Na koniec przypominamy jeszcze, że w przygotowaniu znajduje się spin-off serialowej Castlevanii, w którym zobaczymy zupełnie nowych bohaterów. Szczegóły na jego temat nie są jednak znane.

  1. Serial Castlevania na platformie Netflix