Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 kwietnia 2021, 12:36

4. sezon serialu Castlevania z datą premiery

Netflix ujawnił datę premiery czwartego sezonu Castlevanii, który będzie jednocześnie zakończeniem cyklu. Poznaliśmy także szczątkowe informacje o powstającym spin-offie.

W SKRÓCIE:
  1. Netflix ujawnił datę premiery czwartego sezonu serialu Castlevania.

Pod koniec marca ubiegłego roku zapowiedziany został czwarty sezon serialowej Castlevanii. Wczoraj otrzymaliśmy pierwszy teaser i szczątkowe informacje na temat jego zakończenia i spin-offu, który ma powstać w najbliższym czasie.

Czwarty sezon Castlevanii zadebiutuje na Netfliksie 13 maja 2021 roku. Będzie to zakończenie historii, która rozpoczęła się w 2017 roku. Nie znamy zbyt wielu detali na temat fabuły ostatniego sezonu poza faktem, że zamknie wszystkie aktualne wątki. Serwis Deadline donosi, że od produkcji odsunięto oskarżonego jakiś czas temu o napastowanie seksualne wielu kobiet scenarzystę serii - Warrena Ellisa.

Z tego samego tekstu dowiadujemy się także, że w przygotowaniu jest spin-off Castlevanii, który powstaje już bez udziału oskarżonego. Akcja ma zostać osadzona w tym samym uniwersum Castlevanii, ale z zupełnie nowymi postaciami. Tutaj także poskąpiono dodatkowych informacji.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu