Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2021, 11:25

autor: Qskan

Cyberpunk 2077 wraca do PS Store; Sony wciąż ostrzega przed wersją PS4

Pomimo tego, że wkrótce Cyberpunk 2077 powróci do PlayStation Store, to Sony konsekwentnie ostrzega, że wersja PS4 wciąż ma problemy.

Wczoraj podano oficjalną datę powrotu Cyberpunka 2077 do sklepu PS Store. CD Projekt RED potwierdziło, że gra będzie znów dostępna w cyfrowym sklepie PlayStation od 21 czerwca 2021 roku.

Jak podaje serwis IGN, Sony potwierdziło doniesienia o powrocie Cyberpunka, ale jednocześnie zastrzegło, że wersja gry na PS4 cały czas może nieco odbiegać od przyjętych standardów:

SIE [Sony Interactive Entertainment - dop. red.] może potwierdzić, że Cyberpunk 2077 zostanie ponownie umieszczony na liście PlayStation Store od 21 czerwca 2021 roku. Użytkownicy będą nadal doświadczać problemów z wydajnością w edycji na PS4, podczas gdy CD Projekt Red kontynuuje prace nad poprawą stabilności na wszystkich platformach. SIE zaleca grę na PS4 Pro lub PS5, aby uzyskać najlepsze wrażenia.

Powrót Cyberpunka 2077 na konsole Sony to kolejny krok w procesie naprawy gry - zarówno z dosłownego, jak i marketingowego punktu widzenia. Przypomnijmy, że gra zniknęła z PlayStation Store w grudniu 2020 roku w związku z fatalnym stanem technicznym na premierę, zwłaszcza w wersji PS4.