Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2022, 09:03

autor: Adrian Werner

Cyberpunk 2077 intensywnie testowany, patch może być znaczący

Studio CD Projekt RED szykuje coś dużego dla fanów Cyberpunka 2077. Nadchodzący patch jest najdłużej testowanym update'em w historii tej gry.

Wiele wskazuje na to, że następna aktualizacja do gry Cyberpunk 2077 może być największą z dotychczasowych.

  1. Fani odkryli, że znajdujący się obecnie w produkcji patch przeszedł więcej testów niż jakakolwiek z wcześniejszych łatek do CP2077.
  2. Większość graczy spodziewa się, że testowana aktualizacja to 1.6, ale nie można wykluczyć, iż może tu chodzić o późniejszą łatkę, np. 1.8.
  3. Wciąż nie wiemy, kiedy zadebiutuje następna aktualizacja do Cyberpunka 2077. Niektórzy obstawiają, że ma to być wrzesień, uważając, że premiera patcha towarzyszyć będzie debiutowi animowanego serialu Cyberpunk: Edgerunners w serwisie Netflix.

Przypomnijmy, że fani już w lipcu zauważyli ciekawą aktywność w bazie danych serwisu Steam, która sugerowała prace nad kolejną aktualizacją. W serwisie SteamDB można prześledzić zmiany w profilu Cyberpunka 2077, pokazujące intensywne testy następnego patcha.

Informacje te wywołały duże emocje w społeczności Cyberpunka 2077. Na Reddicie gracze spekulują, co może zaoferować ten duży patch. Mają oni nadzieję na nowe bronie, dodatkowe kryjówki oraz system transmogryfikacji, pozwalający zmieniać wygląd ekwipunku bez modyfikacji jego statystyk. Nie brakuje również osób liczących na tryb Nowa Gra Plus.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć żartobliwych wypowiedzi typu:

Dwie nowe kurtki!

Pewnie testują nową fizykę bujających się genitaliów!

  1. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju (recenzja wersji na PlayStation 4)
  2. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania (wersja PC)
  3. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry
  4. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna