Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2017, 13:31

autor: Lavdrynka

CS:GO – rozpoczyna się Operacja Hydra

Valve ujawniło szczegóły eventu Operacja Hydra w grze Counter-Strike: Global Offensive, który potrwa aż do września. Wśród atrakcji przewidziano specjalne tryby rozgrywki, nowe mapy, skórki etc. Oprócz dodatków dostępnych za pośrednictwem płatnej przepustki, wprowadzone zostaną również darmowe urozmaicenia.

W Counter-Strike: Global Offensive wystartowała Operacja Hydra. 18-tygodniowy event potrwa aż do września i zaproponuje graczom szereg nowych trybów gry. Wydarzenie jest darmowe dla wszystkich zainteresowanych, ale twórcy przygotowali również przepustkę kosztującą 5,60 euro (około 24 zł), dzięki której otrzymamy specjalny żeton, dziennik operacji, a także dedykowany rodzaj skrzynki (a w niej nową broń) i kampanię Guardian Missions z 30 misjami.

CS:GO – rozpoczyna się Operacja Hydra - ilustracja #1

W trakcie Operacji Hydra wszyscy gracze będą mieli dostęp do specjalnych, zmieniających się co tydzień trybów gry: Wingman, Weapons Expert oraz War Games. Pierwszy z nich to rozgrywki 2v2 na mapach z pojedynczym punktem detonacji. Weapons Expert zaoferuje walki 5v5, ale z jednym ograniczeniem, tzn. kupiwszy daną broń, nie będzie można kupić jej ponownie aż do końca meczu. Z kolei War Games wprowadzi do zabawy szczególne modyfikatory:

  • Heavy Assault Suit – umożliwi zakup ciężkiego pancerza, który zwiększy żywotność;
  • Headshots Only – jak sama nazwa wskazuje, zabijanie jedynie poprzez strzały w głowę;
  • Hunters-Gatherers – rozgrywka polegająca na zbieraniu nieśmiertelników (i odzyskiwaniu swoich), wypadających przy każdym zabiciu;
  • Stab Stab Zap – jedyne dostępne uzbrojenie to noże, regenerujący się Zeus i granaty;
  • The Flying Scoutsman – rozgrywka przy niskiej grawitacji;
  • Trigger Discipline – przy każdym chybieniu gracz otrzyma obrażenia.

Do tego wprowadzonych zostanie aż siedem map, w tym cztery nowe i trzy powracające: Austria, Shipped, Lite, Thrill, Agency, Insertion oraz Black Gold. Natomiast wdrożona przy okazji aktualizacja przynosi kilka poprawek, w tym obniżenie parametrów broni UMP45 oraz retusz dźwięków i niektórych map. Więcej szczegółów na temat Operacji Hydra dostępnych jest na oficjalnej stronie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive