Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2020, 20:21

autor: Roksana "washi" Sładkowska

Crysis Remastered - oficjalny zwiastun w 8K

Premiera Crysis Remastered na PC, Xboksie One oraz PS4 już niedługo – z tej okazji Crytek opublikował zwiastun techniczny, pokazujący niektóre z nowych funkcji graficznych.

Premiera Crysis Remastered na PC, Xboksie One i PS4 została opóźniona – produkcja na razie pojawiła się tylko na Switchu. Nowa data premiery strzelanki na PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach osobistych została wyznaczona na 18 września, a dziś Crytek opublikował zwiastun, który pokazuje możliwości gry.

Crysis Remastered - oficjalny zwiastun w 8K - ilustracja #1
Nowy zwiastun Crysis Remastered potwierdza możliwość grania w 8K.

Wiemy na pewno, że produkcja powróci ze wsparciem dla ray tracingu i wysokiej jakości teksturami, nawet do rozdzielczości 8K, co potwierdza zwiastun. Dodatkowo gra będzie zawierała globalne oświetlenie SVOGI, najnowocześniejszą głębię ostrości, nowe ustawienia światła i rozmycia ruchu.

Dodatkowo Crytek uwzględnił komentarze fanów co do wymagań sprzętowych – uznano, że odświeżona wersja Crysis zasługuje na więcej. Dlatego studio postanowiło wprowadzić do gry tryb graficzny Can it Run Crysis?, który ma wycisnąć wszystko, co się da, z komputerów graczy i wymęczyć każdą maszynę.