Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2013, 11:37

Crysis 3 - porównanie grafiki PC vs PS3

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, na którym staramy się pokazać różnice poziomu oprawy graficznej gry Crysis 3 w wersji PC (Ustawienia minimalne i maksymalne) oraz PlayStation 3. Test powstał na sprzęcie firmy AMD.

Crysis 3 zawitał już w nasze progi, wobec czego można mu się przyjrzeć z bliska. Na pytanie czy to bardziej gra czy benchmark odpowiedź znajdziecie w naszej recenzji, poniżej zaś znajdziecie krótki filmik porównujący oprawę wizualną wersji pecetowej na minimalnych i maksymalnych ustawieniach oraz edycji przeznaczonej na konsolę PlayStation 3.

Crysis 3 - porównanie ustawień graficznych PC i PlayStation 3 - ilustracja #1

Sony chyba w idealnym momencie przedstawiło następczynię wysłużonej PlayStation 3, ponieważ Crysis 3 własnie w tej wersji prezentuje się zdecydowanie najsłabiej. Słabiej nawet od ustawień minimalnych na PC, które co trzeba przyznać, wyglądają bardzo przyzwoicie i jeżeli ktoś nie dysponuje maszyną zdolną odpalić grę na wyższych ustawieniach, to i tak będzie się świetnie bawił. Niestety, póki co, maksymalne ustawienia, dzięki którym gra wygląda najbardziej smakowicie, potrafią zmusić do wysiłku nawet naszą maszynę testową, co w kilku miejscach na filmiku objawia się spadkiem framerate'u.

  1. Porównanie oprawy graficznej gry Crysis 3 w wersjach PC i PlayStation 3
Crysis 3 - porównanie ustawień graficznych PC i PlayStation 3 - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.