Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2013, 11:37

Crysis 3 - porównanie grafiki PC vs PS3

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, na którym staramy się pokazać różnice poziomu oprawy graficznej gry Crysis 3 w wersji PC (Ustawienia minimalne i maksymalne) oraz PlayStation 3. Test powstał na sprzęcie firmy AMD.

Crysis 3 zawitał już w nasze progi, wobec czego można mu się przyjrzeć z bliska. Na pytanie czy to bardziej gra czy benchmark odpowiedź znajdziecie w naszej recenzji, poniżej zaś znajdziecie krótki filmik porównujący oprawę wizualną wersji pecetowej na minimalnych i maksymalnych ustawieniach oraz edycji przeznaczonej na konsolę PlayStation 3.

Crysis 3 - porównanie ustawień graficznych PC i PlayStation 3 - ilustracja #1

Sony chyba w idealnym momencie przedstawiło następczynię wysłużonej PlayStation 3, ponieważ Crysis 3 własnie w tej wersji prezentuje się zdecydowanie najsłabiej. Słabiej nawet od ustawień minimalnych na PC, które co trzeba przyznać, wyglądają bardzo przyzwoicie i jeżeli ktoś nie dysponuje maszyną zdolną odpalić grę na wyższych ustawieniach, to i tak będzie się świetnie bawił. Niestety, póki co, maksymalne ustawienia, dzięki którym gra wygląda najbardziej smakowicie, potrafią zmusić do wysiłku nawet naszą maszynę testową, co w kilku miejscach na filmiku objawia się spadkiem framerate'u.

  1. Porównanie oprawy graficznej gry Crysis 3 w wersjach PC i PlayStation 3
Crysis 3 - porównanie ustawień graficznych PC i PlayStation 3 - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB