Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 stycznia 2023, 15:13

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Corsair ma ciekawą propozycję dla graczy; „Noworoczne okazje” na sprzęt i podzespoły w RTV Euro AGD

Sieć sklepów RTV Euro AGD wystartowała z kolejną wyprzedażą. Tym razem promocją objęty został asortyment firmy Corsair, która słynie z dobrej jakości akcesoriów gamingowych. Wśród przecenionych produktów znajdziemy m.in. wentylatory, klawiatury oraz fotele dla graczy.

Źródło fot. YouTube, Corsair Lab, 2018
i

Nie ma wątpliwości, że 2023 rok upłynie nam pod dyktando kilku ciekawych premier gier wideo. Nim jednak na rynek trafią pierwsze wielkie produkcje, warto rozważyć podrasowanie naszych stanowisk gamingowych. Szczególnie teraz wydaje się być ku temu odpowiednia okazja, bowiem sieć sklepów RTV Euro AGD uruchomiła kolejną wyprzedaż, tym razem skierowaną wprost dla graczy. Akcja „Noworoczne okazje” to dziesiątki przecenionych produktów firmy Corsair – wystarczy tylko, że użyjemy specjalnego kodu gwarantującego zniżkę. Warto się pospieszyć, ponieważ promocja trwa do momentu wyczerpania zapasów, a tych wciąż ubywa.

”Noworoczne okazje” na produkty Corsair w RTV Euro AGD

Słuchawki Corsair HS75 XB

Corsair ma ciekawą propozycję dla graczy; „Noworoczne okazje” na sprzęt i podzespoły w RTV Euro AGD - ilustracja #1
Corsair, materiały promocyjne

Spośród wielu naprawdę interesujących ofert wyszperaliśmy tę dotyczącą bezprzewodowych słuchawek Corsair HS75 XB. Stworzone z myślą o urządzeniach Xbox, zapewnią każdemu użytkownikowi nieskazitelną jakość dźwięku Dolby Atmos. Ponadto wyposażone zostały w jednokierunkowy mikrofon, który redukuje hałas z otoczenia – czysty przekaz jest kluczem do udanej rozgrywki w sieci. Ciekawą funkcją, jaką zaimplementowano w słuchawkach Corsair HS75 XB, są regulatory na nauszniku, pozwalające sterować balansem dźwięku pomiędzy grą a czatem.

Używając kodu LETSRELAX, słuchawki zakupimy w cenie 299 zł.

Tutaj kupisz bezprzewodowe słuchawki Corsair HS75 XB

Pozostałe oferty „Noworocznych okazji” na sprzęt Corsair w RTV Euro AGD

Przypominamy, że najniższa cena z ostatnich 30 dni uwzględnia także wcześniejsze promocje.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej