Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 sierpnia 2022, 20:09

Gra o serwowaniu jedzenia za darmo w Epic Games Store

W tym tygodniu w Epic Games Store odbierzemy za darmo grę Cook, Serve, Delicious! 3?!.

Jak co tydzień w Epic Games Store pojawiła się nowa darmowa gra. Tym razem jest to zręcznościowa produkcja Cook, Serve, Delicious! 3?!. Tytuł można odebrać do 18 sierpnia do godziny 17:00. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu otrzymamy bezpłatnie pakiet zawartości „Bumbokser” do Rumbleverse.

Cook, Serve, Delicious! 3?! W Epic Game Store

W Cook, Serve, Delicious! 3?! trafiamy do zniszczonych przez globalny konflikt Stanów Zjednoczonych. W grze wcielamy się we właściciela foodtrucka i odwiedzamy kolejne miasta, przygotowując rozmaite dania i realizując zamówienia składane przez klientów. Całość wymaga refleksu, ponieważ do wykonywania czynności należy wciskać określone przyciski.

Tytuł spotkał się w 2020 roku z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Średnia ocen wersji PC w serwisie Metacritic wynosi 79%. Z kolei na Steamie tytuł uzyskał „przytłaczająco pozytywne” noty (aż 95% recenzji jest pozytywnych).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej