Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2013, 14:58

Company of Heroes 2 - porównanie ustawień graficznych na PC

Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmiku porównującego minimalne i maksymalne ustawienia opcji graficznych w grze Company of Heroes 2. Test został wykonany na sprzęcie firmy AMD.

Dość długo musieli czekać fani strategii na kontynuację przebojowego Company of Heroes, ale gra w końcu wylądowała na ich dyskach twardych. Jak zwykle przy takiej okazji mamy przyjemność zaprezentować Wam kiluminutowy filmik przedstawiający różnice w wyglądzie oprawy graficznej na poziomie minimalnych i maksymalnych ustawień. Zapraszamy do obejrzenia i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Company of Heroes 2 - Company of Heroes 2 - porównanie ustawień graficznych na PC - wiadomość - 2013-07-01
Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 jak na grę z połowy 2013 roku nie prezentuje się może szczególnie atrakcyjnie wizualnie, ale dla fanów dobrych RTS-ów chyba nie powinno to mieć większego znaczenia. Na ustawieniach maksimum znacznie lepiej wyglądają tekstury terenu, który nota bene pokryty jest znacznie gęstszą roślinnością, a ponadto widać rzucane przez wszelkie obiekty cienie oraz efekty działania modułu odpowiedzialnego za fizykę. Niestety, silnik graficzny gry nie jest idealny i aby cieszyć się ultra płynną animacją należy posiadać dość przyzwoity sprzęt.

  1. Porównanie ustawień graficznych Company of Heroes 2 na PC - wersja HD.
Company of Heroes 2 - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB