Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2013, 14:58

Company of Heroes 2 - porównanie ustawień graficznych na PC

Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmiku porównującego minimalne i maksymalne ustawienia opcji graficznych w grze Company of Heroes 2. Test został wykonany na sprzęcie firmy AMD.

Dość długo musieli czekać fani strategii na kontynuację przebojowego Company of Heroes, ale gra w końcu wylądowała na ich dyskach twardych. Jak zwykle przy takiej okazji mamy przyjemność zaprezentować Wam kiluminutowy filmik przedstawiający różnice w wyglądzie oprawy graficznej na poziomie minimalnych i maksymalnych ustawień. Zapraszamy do obejrzenia i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Company of Heroes 2 - Company of Heroes 2 - porównanie ustawień graficznych na PC - wiadomość - 2013-07-01
Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 jak na grę z połowy 2013 roku nie prezentuje się może szczególnie atrakcyjnie wizualnie, ale dla fanów dobrych RTS-ów chyba nie powinno to mieć większego znaczenia. Na ustawieniach maksimum znacznie lepiej wyglądają tekstury terenu, który nota bene pokryty jest znacznie gęstszą roślinnością, a ponadto widać rzucane przez wszelkie obiekty cienie oraz efekty działania modułu odpowiedzialnego za fizykę. Niestety, silnik graficzny gry nie jest idealny i aby cieszyć się ultra płynną animacją należy posiadać dość przyzwoity sprzęt.

  1. Porównanie ustawień graficznych Company of Heroes 2 na PC - wersja HD.
Company of Heroes 2 - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2