Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2023, 16:35

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Nowości w Warzone 2.0 opóźnione, ale jest na co czekać

Drugi sezon w Modern Warfare 2 oraz Warzone 2.0 rozpocznie się nieco później, niż pierwotnie planowano. Na osłodę zapowiedziano, jakie nowości będą czekać na graczy.

Źródło fot. Activision Blizzard
i

Początek lutego miał przynieść graczom drugi sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Call of Duty: Warzone 2.0. Niestety, okazuje się, że zniecierpliwieni fani sieciowych strzelanek będą musieli przełknąć gorzką pigułkę i uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Na oficjalnym profilu CoD na Twitterze pojawił się komunikat mówiący, że start kolejnej rundy zabawy odbędzie się 15 lutego.

Nowości w Warzone 2.0 opóźnione, ale jest na co czekać - ilustracja #1
Źródło: Twitter, Call of Duty.

Activision Blizzard najwyraźniej zdaje sobie sprawę, jak rozczarowująca dla graczy może być owa informacja, dlatego na osłodę zapowiedziało kilka zmian, które zostaną wprowadzone przy okazji drugiego sezonu rozgrywek. Zostały one opracowane w oparciu o opinie otrzymane od społeczności graczy.

Wedle przekazanych informacji, wraz z drugim sezonem do Warzone 2.0 powróci tryb Resurgence. Ponadto aktualizacji doczekają się Gułag oraz systemy podnoszenia przedmiotów i profili uzbrojenia. Z kolei miłośnicy Modern Warfare 2 otrzymają m.in. tryb rankingowy oraz nowe mapy i bronie.

Nie są to zbyt szczegółowe informacje, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kolejnych doniesień.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej