Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 sierpnia 2021, 21:52

Zobaczcie zwiastun czwartego sezonu Cobra Kai; wiemy, kiedy pojawi się na Netflix

Cobra Kai powraca z czwartym sezonem. Netflix w końcu wyjawił, kiedy obejrzymy kontynuację losów Johnny'ego Lawrence'a, oraz zaprezentował nowy zwiastun.

Pod koniec maja otrzymaliśmy pierwszy teaser czwartego sezonu Cobra Kai. Skupiał się on na powrocie Terry'ego Silvera znanego z Karate Kid 3, lecz oprócz tego nie przekazywał nam zbyt wielu informacji na temat kontynuacji serialu. Teraz doczekaliśmy się w końcu pełnego zwiastuna, który zapowiada, czego możemy się spodziewać po nadchodzących odcinkach.

Oprócz przedstawienia, na czym skupi się czwarty sezon Cobra Kai, zdradzono również, kiedy zostanie on udostępniony widzom. Nowe odcinki pojawią się na Netfliksie w grudniu bieżącego roku. Niestety nie podano konkretnej daty premiery. Wygląda jednak na to, że fanów serialu czeka całkiem niezły prezent pod choinką.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej